Almanach Poezie, vole přehled

Almanach Poezie, vole https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531684/bmid_almanach-poezie-vole-65c41c3e21011.jpg 5 1 1

Sbírka tématicky i formálně různorodých básní 16 začínajících i zkušených autorů sdružujících se kolem projektu Poezie, vole. Skupina v čele s redaktory Davidem Fojtíkem a Davidem Fialou si klade za cíl poskytovat příležitosti, podporu a zpětnou vazbu začínajícím básníkům, hudebníkům a dalším, kteří by jinak třeba nenašli odvahu svá díla zveřejňovat či performovat, a nyní vydává první hmatatelný důkaz 4 let své činnosti.... celý text

Literatura česká Poezie
Vydáno: , Poezie, vole

Almanach Poezie, vole , 2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Almanach Poezie, vole. Přihlašte se a napište ho.

wodecjak
11.02.2024 5 z 5

Lehká a příjemná sbírka básní, ideální k čerstvé kávě na balkóně. Ne každý autor mi sedl, ale přijde mi to jako skvělý start pro člověka, který se v poezii nevyzná a neví, jestli ho bude bavit. Každý autor tam opravdu má své místo a mají velmi různorodé styly, takže si každý najde to své. Poznal jsem tak některé nové autory, které jsem neznal a kteří mi jsou svým psaním sympatičtí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Almanach Poezie, vole v seznamech

Autoři knihy