Ako prežiť dobu jedovú přehled

Ako prežiť dobu jedovú https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477706/bmid_ako-prezit-dobu-jedovu-HZD-477706.jpg 4 66 66

Doba jedová série

Táto knižka je užitočným sprievodcom pre každého, kto nečaká na čarovnú pilulku, ale berie zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk. Autorka bestsellerov o dobe jedovej, prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., považuje za dôležité informovať o možnostiach prevencie civilizačných ochorení a upozorňuje na riziká modernej doby, ktoré sú spojené napríklad s očkovaním, konzumáciou liekov či prídavných látok do potravín. Venuje sa ale aj úskaliam niektorých alternatívnych metód. V najnovšej knihe, Ako prežiť dobu jedovú, sa popri aspartámu, statínov, umelých farbív a hormonálnych disruptorov venuje aj rizikám konzumácia sóje, Coca - Coly či populárneho MMS. "Píšem iba o tom, čomu rozumiem a pre čo nachádzam podklady v odbornej literatúre. Nikoho nenútim, aby mi veril a svoje názory šírim iba tam, kde ich ľudia chcú počúvať," hovorí autorka populárnych publikácií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako prežiť dobu jedovú. Přihlašte se a napište ho.

Ema22
05.08.2022 2 z 5

Kdysi jsem četla Dobu jedovou. Se zájmem. Nyní jsem přeskakovala mnohé pasáže a z některých kapitol četla jen souhrn. Mám dojem, že se autorka dost opakuje, možná nejsem s to vstřebat všechny informace a chemické sloučeniny. Pár tipů si odnáším.

Mrňous1
21.08.2019 4 z 5

Zajímavě podané informace, o kterých by měl každý člověk mít povědomí. Kniha se vcelku dobře čte, autorka není "vlezlá", její názory dávají smysl.

adorjas
29.09.2017 3 z 5

Koho aspoň trošku zaujíma zdravší životný štýl- nech sa páči, ale prosím myslite na to, že do všetkého s rozumom a neberte túto knihu, ako jedinú pravdivú svojho druhu :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako prežiť dobu jedovú v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x