Ako prekuknúť druhých ľudí přehled

Ako prekuknúť druhých ľudí https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419950/bmid_ako-prekuknut-druhych-ludi-iPn-419950.jpg 4 189 189

Vraj je toto najlepšia ponuka. Je to naozaj tak? Hovorí, že súhlasí. Naozaj súhlasí? Ten pracovný pohovor sa mi podaril. Alebo nie? Sľúbil, že to už nikdy neurobí. A zase to urobil... Chcete sa vyhnúť podobným nepríjemným prekvapeniam a byť o krok dopredu pred ostatnými? Poradí vám Joe Navarro, bývalý agent kontrarozviedky a uznávaný expert FBI na neverbálne správanie. V knihe vysvetľuje, ako rýchlo „prečítať“ druhých ľudí: ako odhaliť ich myšlienky, dešifrovať pocity a úmysly, vyhnúť sa skrytým nástrahám a rozpoznať klamlivé, nečestné konanie. Pochopíte, ako môžete svojou rečou tela ovplyvniť, čo si o vás myslia šéf, rodina, priatelia aj úplne cudzí ľudia.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha , Grada

What Every Body Is Saying: An Ex-FBI Agent's Guide to Speed-Reading People , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako prekuknúť druhých ľudí. Přihlašte se a napište ho.

roso.mak
13.02.2024 2 z 5

Žádný aha efekt se nekonal. Kniha říká jen to, co každý dobře ví. Když proti vám stojí zamračený člověk se zkříženýma rukama, tak vás asi fakt nechce obejmout.

Jde o to, že většinu času nemám náladu rozklíčovávat cizí náladičky. Prostě je potřeba něco udělat, tak se to udělá. Je nervní? Jeho chyba. Nemá mě rád? Přizpůsobováním svého chování každému člověku na míru jsem skončila v pubertě. Nestojí to za to.

Pavel666
01.01.2024 5 z 5

Velmi poučná kniha díky které jsem si uvědomil kolik těch věcí znám, ale vůbec jsem jim nedával pozornost při komunikaci s lidmi. Jedna věc je ty informace vědět, ale důležitější je si to uvědomovat a pozastavit se nad tím což mě tato kniha naučila. Samozřejmě jak sám autor uvádí poznat lháře vyžaduje dlouholetou praxi a i tak se může stát že si spleteme lhaní s obyčejnou nervozitou, nicméně je důležité dávat pozor na všechny popisované faktory a ne jen jeden a pak je větší šance, že budeme číst v lidech jako v otevřené knize.

MarciLiška
01.01.2024 4 z 5

Velmi pěkně zpracované téma. Čtenář si při čtení uvědomuje svoje chování a chováni svého okolí při vzájemné interakci. Doporučila bych knihu těm, co pracují s lidmi...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako prekuknúť druhých ľudí v seznamech

v Právě čtených28x
v dalších seznamech3x