Ako klameme (Ostatných aj sami seba, keď sa pokúšame schudnúť, nosíme značkové výrobky alebo platíme dane) přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207966/bmid_ako-klameme-ostatnych-aj-sami-seba--m7K-207966.jpeg 4 78 78

Autor opisuje, ako sa neetické správanie prejavuje v osobnom aj pracovnom živote a politike, a ako nás všetkých ovplyvňuje, hoci sa sami neraz považujeme za mimoriadne morálnych.

Literatura naučná Ekonomie a obchod Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha , Premedia

The (Honest) Truth About Dishonesty

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako klameme (Ostatných aj sami seba, keď sa pokúšame schudnúť, nosíme značkové výrobky alebo platíme dane). Přihlašte se a napište ho.

Martin_Eli
16.04.2023 4 z 5

Jako zajímavé téma, ale autor ho mačká až do poslední kapky, knize by prospěla kratší délka.

Dani25
16.12.2021 3 z 5

Spočiatku ma kniha zaujala, ale potom mi to prišlo stále to iste dookola.

Sklenička
22.02.2021 5 z 5

Kniha, která zkoumá motivace lidí k drobným švindlům a dochází k překvapivým závěrům. Dobře napsaná, těším se na další knihy od autora.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako klameme (Ostatných aj sami seba, keď sa pokúšame schudnúť, nosíme značkové výrobky alebo platíme dane) v seznamech

v dalších seznamech1x