Afrika snov a skutočností přehled

Afrika snov a skutočností https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282920/bmid_afrika-snov-a-skutocnosti-jHr-282920.JPG 4 86 86

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Afrika snov a skutočností. Přihlašte se a napište ho.

DuncanIdaho
10.04.2023 5 z 5

Knihy od Hanzelky a Zikmunda čtu rád. Knihy popisují cizí kraje a život v nich. Tato kniha není výjimka. Jen ty povinné socialistické kecy tam kazí dojem. Prostě je přečtu a zapomenu. Určitě přečtu i dva další díly i jiné jejich knihy.

vvikingg
01.01.2023 4 z 5

H+Z začali svoji cestu po Africe v roce 1947 , často se setkávali ještě s pozůstatky 2. světové války , zajímavá je návštěva vykopávek římského města Leptis Magnu v LIbyi, dnes je na seznamu světových kulturních památek UNESCO., zajímavá byla i cesta Tatrou přes Nubijskou poušť z Egypta do Súdánu.Svoji cestu zahájili v roce 1947 , komunisti ještě nebyli u moci , třetí vydání co jsem měl je z roku 1954 , takže bláboly formy,, naše století v němž lidstvo Velkou říjnovou revolucí překročilo práh ze své prehistorie jsem přeskakoval, jinak dobré a zajímavé počtení

Chispa
07.08.2021 1 z 5

Po par strankach prokousavni se politickym textem jsem to vzdala, tohle je na me opravdu moc, mozna se k tomu jeste nekdy vratim, ale spis asi ne... Moc jsem se na to tesila, za me tedy velke zklamani...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Afrika snov a skutočností v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x