...aby svědek nepromluvil přehled

...aby svědek nepromluvil https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212013/aby-svedek-nepromluvil-212013.jpg 4 32 32

Detektivní novela, ve které se poprvé objevila dvojice sympatických vyšetřovatelů - kapitána Valenty a poručíka Nováka, kteří vyšetřují vraždu mladé studentky. Čtenáři sledují pátrání po pachateli vraždy mladé studentky ekonomie, kterou pachatel předem pečlivě uvážil a připravil tak kriminalistům značné těžkosti při eliminaci vraha z řady podezřelých.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize ...aby svědek nepromluvil. Přihlašte se a napište ho.

Šajler
12.07.2021 4 z 5

Krátká ale za to příjemná detektivka na odpoledne. Děj je svižný,lehce napínavý. Byla jsem mile překvapena.

Nočnípták
19.04.2021

České detektivka čtu ráda a Brůhová je moje oblíbená spisovatelka. A teď jsem zjistila, že tuhle první ze série s Valentou a Novákem jsem ještě nikdy nečetla. Takže jsem překvapená a spokojená. Líbila se mi. Teď si dám opáčko těch jejich dalších případů.

Evka27
16.08.2020 3 z 5

Nejdříve neměl nikdo alibi a pak najednou byl konec. Pro mě trošku uspěchané, ale jak už je dole napsáno, na cestu do vlaku ok.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha ...aby svědek nepromluvil v seznamech