Abeceda - Příběhy zvířátek přehled

Abeceda - Příběhy zvířátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384539/bmid_abeceda-pribehy-zviratek-KJv-384539.jpeg 5 7 7

Obrázkové příběhy zvířátek jsou určeny malým dětem, zvláště předškolákům. Jsou abecedně řazeny tak, aby si děti podle názvu zvířátka zapamatovaly začáteční písmenko.Pomocí obrázků a poznávání písmen pomáhají dětem se připravit na samostatné čtení

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Abeceda - Příběhy zvířátek. Přihlašte se a napište ho.

SousedovicTon
04.11.2019 5 z 5

Hezké a pro tříleté dítě snadno srozumitelné příběhy. Ten nápad s obrázky místo slov se nám moc zalíbil.

efka.saf
18.08.2019 5 z 5

Hezká knížka s již dávno osvědčeným způsobem, jak zapojit děti do vyprávění příběhu. Jednotlivé pohádky mají ideální délku na jedno čtení, jsou poučné a končí optimisticky. Jenom pes kdyby na konci nepůsobil jako neschopný srabík :-D.

Medunkavera
21.10.2018 5 z 5

Prohlížela jsem si knihy ve svém oblíbeném obchůdku a došla jsem k regálu dětských knih a tato kniha mně zaujala. Je to to vydání z tohoto roku, kdy má kniha krásně bílou obálku a na ní jsou zvířátka.
Tak.. jakoby tam vévodí pejsek - ten je uprostřed - nalevo je kačer, napravo prasátko a v popředí je pět kuřátek. Líbí se mi to prasátko, které rádo slupne cokoliv a které má velice udivený výraz a pootevřenou tlamičku a dívá se na jednoho z těch pěti kuřátek, jak baští žížalu.
V knize najdete hezké povídání o zvířátkách a to podle abecedy.
Takže.. pod písmenem A, je andulka, pod písmenem B, je beruška, pod C, je cvrček, pod D, je drozd, pod písmenem E, je emu a tak to jde dál a dál. Končí to písmenem Z a tam je zajíc. U každého toho zvířátka, nebo ptáčka, nebo brouka je hezké vyprávění o tom, jak zvířátko vypadá, kde žije a tak..
Moc hezká kniha.
Teď z ní čtu naší kočičce. Až budu mít vnoučata, budu z knihy číst jim.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Abeceda - Příběhy zvířátek v seznamech