90 klasických kníh pre ľudí, ktorí nestíhajú přehled

90 klasických kníh pre ľudí, ktorí nestíhajú
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515115/bmid_90-klasickych-knih-pre-ludi-ktori-n-zgp-515115.jpg 4 49 49

Vtipná kniha o (niektorých) najslávnejších knihách sveta, predstavených čitateľom v troch komiksových obrázkoch, upúta nevšednými autorovými postrehmi a príjemne šokujúcimi morbídnymi ilustráciami. Výborná pomôcka pre všetkých nadšených čitateľov, ktorých mrzí, že nemôžu prečítať všetky knihy sveta, aj pre nečitateľov, ktorým je to absolútne fuk a nechcú s čítaním strácať čas.... celý text

Literatura naučná O literatuře
Vydáno: , Albatros (SK)

90 Classic Book for People in a Hurry , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 90 klasických kníh pre ľudí, ktorí nestíhajú. Přihlašte se a napište ho.

Starmoon
22.06.2021 4 z 5

Pri prvom čítaní (asi pred rokom) som bola nadšená z nápadu i jeho uchopenia. Pri druhom čítaní vlastne tiež. Otáznikom sa pre mňa stal výber odprezentovaných diel.

Bája89
14.07.2020 2 z 5

Nápad je skvělej, ale jeho provedení by možná sneslo více péče. Čtenářská jednohubka, která je o něco horší než její sourozenec 99 klasických filmů pro lidi v kalupu.

martineden
24.02.2020 5 z 5

Vynikající nápad charakterizovat nejen klasiku ve čtyřech obrazech. Stručné, jasné, vtipné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 90 klasických kníh pre ľudí, ktorí nestíhajú v seznamech

v dalších seznamech3x