Uloupená hvězda přehled

Uloupená hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344627/bmid_uloupena-hvezda-1fe-344627.jpg 4 63 63

87. revír série

Říká se, že spisovatel, matematik a fotograf, jehož svět zná pod jménem Lewis Caroll, byl milý, zábavný člověk, který měl rád děti. A právě jeho nesmyslné verše o Tlachapoudovi z knížky laskavých, ztřeštěných vyprávění o Alence učinil Ed McBain průvodcem po svém temném příběhu. Jde v něm o únos a o vraždu. A taky o chamtivost, to především. Aby to nebylo tak jednoduché, vloží se do případu FBI. Federální agenti shlížejí na místní detektivy svrchu, ale každý čtenář McBainových příběhů o 87. revíru ví, že Steve Carella a jeho kolegové jsou prostě nejlepší a pachatele vypátrají, i kdyby jim šlapal na paty celý pluk federálů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Baronet

The Frumious Bandersnatch , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Uloupená hvězda. Přihlašte se a napište ho.

iceVS
30.08.2022 1 z 5

- Hvězdička dolů za podříznutého retrívra a všechna další mrtvá zvířata v ostatních knížkách

- Hvězdička dolů za opakovaný názor, že žena nad 170 cm výšky a váhy pod 60 kg je zavalitá

- Hvězdička dolů za tvrzení, že Britney Spears, Christina Aguilera, Jennifer Lopez či Backstreet Boys jsou rockové hvězdy

- Hvězdička dolů za téma, které se mi absolutně nelíbilo a autor to zbytečně "dojil"

Nikdy bych nevěřila, že to napíšu, ale tenhle McBain se mi absolutně nelíbil :-(

marieke
22.04.2022 3 z 5

Babička má v knihovně většinu příběhů z 87.revíru takže je mám přečtené i já a pokud bude čas, ráda se k nim zase někdy vrátím. Ale starší (autor je psal přes 50 let!) byly rozhodně lepší. Vhled do hudební scény byl sice zajímavý, ale jinak mě zápletka moc nezaujala a Carella se objevil na scéně až někdy v půlce knihy. Je sice fajn, že autor se snažil jít s dobou, což se v knize odráží, ale na jeho už klasiku to prostě nemělo.

Jordanka9
12.10.2021 4 z 5

Po letech jsem se ráda znovu setkala se Stevem Carellou a jeho parťáky z 87. revíru smyšleného velkoměsta. Ed Mc Baina a jeho detektivky mám moc ráda a většinu napsaných v minulém století jsem četla. Tento příběh napsal autor rok před svojí smrtí.
Začátek trochu zdlouhavý, ale i tak jsem knihu přečetla se zaujetím za 2 večery. Vsuvky s rozvíjejícím se milostným příběhem špekouna Ollieho byly docela milé- odhalily jeho křehkou něžnou duši.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Uloupená hvězda v seznamech

v dalších seznamech1x