7 návykov pre úspešný a harmonický život přehled

7 návykov pre úspešný a harmonický život https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161573/bmid_7-navykov-pre-uspesny-a-harmonicky-zivot-161573.jpg 4 234 234

Nové vydání nejúspěšnější knihy renomovaného autora "motivační" literatury a experta na rodinnou problematiku a vedení lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím naléhavější je potřeba se jimi řídit. Aktualizované vydání knihy, která je považována za jednu z nejvlivnějších knih století a jež byla přeložena do 38 světových jazyků, vychází ve zcela novém překladu Aleše Lisy. Čtenáři, kteří by si chtěli osvojit "8. návyk" a chtěli-by přejít od "efektivnosti k výjimečnosti", přivítají i pokračování této knihy.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Open Windows

The Seven Habits of Highly Effective People , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 7 návykov pre úspešný a harmonický život. Přihlašte se a napište ho.

Mathiola8
09.05.2024 4 z 5

Tak tuto knihu jsem četla dlouho. Má spoustu dobrých informaci, jen některé části jsou těžší na čtení.

J.F.
13.04.2024

Ne že by na tom nic nebylo; mně díky té knize došlo, jak často říkám "musel jsem", "nezbylo mi než" apod., když poctivější by bylo říct "rozhodl jsem se".
Ale vcelku to myslím stojí na iluzi, že si život máme a můžeme zorganizovat a že dokážeme poznat, jak má být zorganizován. Ani jedno neplatí.
Life is what happens when you are busy making other plans (kdo to jen řekl?).

Iamblichos
16.02.2024 5 z 5

Perfekt....doporucujem!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 7 návykov pre úspešný a harmonický život v seznamech

v Právě čtených37x