1000 koček přehled

1000 koček https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108118/1000-kocek-108118.jpg 5 3 3

V této knize se seznámíte s různými plemeny koček. Nezáleží na tom, zda jde o kočku perskou, ruskou, modrou, norskou lesní či siamskou – půvab, elegance a krása těchto zvířat musí každého nadchnout. S touto knihou můžete doprovázet koťata na jejich objevitelských cestách a výletech a sledovat jejich nezřízenou zvědavost, nevinný pohled a okouzlující šarm. Svýma velkýma očima, sametovou srstí a zpočátku nejistou chůzí si snadno člověka omotají kolem prstu. Poslední kapitola knihy vás pak zavede do podivuhodného světa překrásných, majestátních velkých kočkovitých šelem, které jsou právě tak doma v tropických deštných pralesech jako ve velehorách. Pohled na kočkovitou šelmu v přirozeném prostředí, na její nádherně vzorovanou srst, svalnaté tělo a přirozenou eleganci je nezapomenutelný zážitek. Vstupte tedy do fascinujícího světa koček, nechte se okouzlit nádhernými fotografiemi a za chvíli si získají kočky se sametovými tlapkami místo i ve vašem srdci.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Encyklopedie
Vydáno: , Svojtka & Co

1000 Katzen

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 1000 koček. Přihlašte se a napište ho.

Renike
25.11.2023 5 z 5

Nádherná A4 tlustá publikace - krásné obrázky, přehledný popis plemen, zajímavé informace o koťat, o setkání s jinými zvířaty. V poslední kapitole nás kniha zavede do světa překrásných kočkovitých šelem. Mít tuhle bohatou publikaci ve vlastní knihovně je obrovská radost. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 1000 koček v seznamech

v dalších seznamech3x