100 přání přehled

100 přání https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230642/mid_100-prani-230642.jpg 4 148 148

Je nedělení odpoledne a skoro třináctiletá Aurora Bílá právě vešla do knihkupectví, jehož prodavačka umí… létat! A nejen to, taky čarovat! Aurora díky ní zjistí, že pod jejím milovaným městem Římem se nachází vedení světa kouzel, a aby o něm nikomu neřekla, dostane od jeho královny velkolepý dar: 100 přání! Devadesát devět z nich však musí splnit ostatním a jen to poslední může být její. Aurořin život, předtím poklidný a plný knížek, se obrátí vzhůru nohama a nic už není jako dřív. Kvůli bláznivým přáním kamarádů a zákeřným přáním mladšího bratra se dostává z jednoho průšvihu do druhého, čeká ji domácí vězení i karbanátková bitva ve školní jídelně, ale také magický výlet do Paříže, spousta legrace a možná i první láska… Co si asi bude Aurora v závěru tohoto kouzelného dobrodružství přát? Bude dál jenom přihlížet snům ostatních, nebo se stane hrdinkou toho svého? Co všechno se může stát, když se jen tak procházíte po Římě a zajdete do nenápadného knihkupectví, kde najdete prodavačku, která umí… létat!... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Jota

100 incanti

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 100 přání. Přihlašte se a napište ho.

Natti._
23.02.2024 4 z 5

Moc se mi to líbilo. Je to taková oddechovka, a to jsem přesně potřebovala, protože už mě nudily ty náročné příběhy v knížkách. Mile mě to potěšilo, na to, že autorka to psala ve 13letech, klobouk dolů! Velmi barvitě napsáno, nápad skvělý, krátké kapitoly mi velmi zrychlilo čtení, ale někdy to bylo pro mě moc naivní.

Nathally
06.11.2023 4 z 5

Nápad na příběh nebyl vůbec špatný, akorát některé zápletky mi připadaly nesmyslné a to stejné s dialogy, které se v knize objevují. Ale jelikož autorka psala knihu ve 13 letech, tak dobrý, i snaha se cení :)

lejera
13.08.2023 4 z 5

Příjemná oddychovka pro náctileté dívky. Příběh je tak trochu "praštěný", ale je i výjimečný. Je o přátelství, životních hodnotách a lásce ke knihám. Příběh obsahuje spoustu až absurdních situací, ale děj to správně okořenilo. I s ohledem na věk autorky hodnotím 4*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 100 přání v seznamech

v Právě čtených4x