100 najväčších zaujímavostí o zvieratách přehled

100 najväčších zaujímavostí o zvieratách
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503098/bmid_100-najvacsich-zaujimavosti-o-zvier-yBX-503098.JPG 5 3 3

Bohato ilustrovaná kniha o tých najpozoruhodnejších zvieratách na svete. Obsah: Hmyz-Mravec, Šváb, Skarabeus, Blcha, Svetluška, Koník, Modlivka, Roháč, Pakobylka, Termity, Krajčírske mravce, Včela, Babôčka smradľavá, Lienka, Okáň vŕbový, Priadka morušová, Osa murárka. Iné bezstavovce-Dážďovka, Šťúr, Slimák, Pavúk, Vtáčkar, Krab fidlikant. Obojživelníky-Šípová žaba, Nosačka vrecková, Lietavka. Plazy-Bazilišok, Veľhad kráľovský, Chameleón, Kobra, Krokodíl, Jašter golierikatý, Gekon, Kôrnatec gila, Varan komodský, Moloch, Štrkáč rožkatý, Korytnačka slonia. Vtáky-Rajka, Šiatorník, Žeriav, Kukučka, Darwinova pinka, Fregata, Zoborožec, Kolibrík, Kiwi, Tabon holubí, Drozdec, Pštros, Plamienka driemavá, Ďateľ, Pelikán, Tučniak, Sokol sťahovaný, Dážďovník, Rybár dlhochvostý, Pletiarka. Ostatné cicavce-Mravčiar, Pásavec, Netopier, Bobor, Hroch, Letucha, Surikata, Myšovka skákavá, Krt, Dikobraz, Skunk. Mäsožravce-Medveď hnedý, Medveď biely, Gepard, Pes hyenovitý, Fenek, Mungo, Hranostaj, Tiger. Bylinožravce-Bizón, Ťava, Slon, Žirafa, Kozorožec, Los, Pižmoň, Panda veľká, Nosorožec, Leňoch, Antilopa skákavá, Lama vikuňa, Byvolec, Zebra. Vačkovce-Vtákopysk, Kengura, Vačica opossum. Primáty-Ksukol, Gibon, Gorila, Makak japonský, Kahau nosatý, Okáľ skackavý.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Encyklopedie
Vydáno: , Timy

100 Greatest Amazing Animals , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 100 najväčších zaujímavostí o zvieratách. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
09.02.2024 5 z 5

Korovec, moloch, letucha, rorýs, drozdec, kivi, lemčík, šípová žába, kutilka, vruboun, kahau, nártoun, ksukol, vikuňa... Dlouho jsme si chtěly s Adélkou prohlédnout nějakou encyklopedii i o ne tak známých zvířatech. Kniha je přehledná - co stránka, to jeden živočich.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 100 najväčších zaujímavostí o zvieratách v seznamech