Získejte peníze zpět za nákupy knížek. A vyhrajte odměny za 2 000 Kč!

novinky

PR článek, 21.05.2017
Získejte peníze zpět za nákupy knížek. A vyhrajte odměny za 2 000 Kč!

Jako správný vášnivý čtenář mám doma hromadu knih. Ani elektronické knihy nejsou úplně to pravé, jelikož vůni nové knížky nemůžou nahradit. Jak jste na tom vy? Dneska jsou papírové knihy poměrně drahé, ale dnes pro vás mám tip, jak při nákupu knih skutečně ušetřit, a ne pouze pomocí fiktivní slevy.

Výhodný nákup knih přes internet
Při nákupu knih přes internet seženete jak nové, tak i méně dostupné knihy, mnohdy ušetříte, a navíc nemusíte obíhat více kamenných obchodů. O to více času vám pak zbude na samotné čtení. O běžném nákupu přes internet jste už určitě slyšeli, ale dneska vám povím ještě o něčem lepším.

Už jste slyšeli o chytrém nakupování přes PlnaPenezenka.cz? A co o pojmu cashback? Dnešní doba tomuto stylu objednávání přes internet vyloženě přeje a Plnou Peněženku již používá téměř 300 000 uživatelů a v České republice je v tomto segmentu jasná jednička.

Co je to cashback?
Cashback, neboli „peníze zpět“, to je určitá část ceny nákupu, která se vám po nákupu vrátí zpět zdarma na váš účet. Nejedná se o žádné věrnostní body nebo peníze na další objednávku, ale o opravdové peníze.

Jak na to? Zaregistrujte se zdarma na cashback portálu PlnaPenezenka.cz. A pak už stačí jediné - jakmile budete chtít nakoupit, přihlásíte se na tomto portálu, vyberete si jeden z vašich oblíbených obchodů a můžete nakupovat knížky či cokoliv jiného. Tento populární portál spolupracuje s více než 400 velkými online obchody, mezi nimiž jsou samozřejmě i populární online knihkupectví. Jakmile nakoupíte, zaplatíte a zboží si necháte, tak se vám z vašeho nákupu vrátí část peněz zpět na váš účet Plné Peněženky.

Přiznejte se, kdo z vás někdy nakoupil třeba na Aliexpress.com, Mall.cz, Tchibo.cz, Bonprix.cz nebo na KnihyDobrovský.cz? Asi většina z vás včetně mě, takže jste to mohli mít levnější díky Plné Peněžence.

Pravidelnými nákupy přes cashback portál Plná Peněženka můžete ročně získat zpět i tisíce korun. Záleží na tom, jak moc a jak drahé zboží nakupujete. Částku na vašem uživatelském účtu si můžete kdykoliv nechat poslat a to již od 1 Kč. Uživatelé Plné Peněženky již dohromady ušetřili přes 39 000 000 Kč a nejedná se o fiktivní slevy, ale o peníze, které by jinak uživatelé v běžných eshopech skutečně zaplatili.

Cashback i na KnihyDobrovsky.cz
Nakupujete ve známém knihkupectví KnihyDobrovsky.cz a chystáte se na další objednávku? Učiňte ji přes PlnaPenezenka.cz a 3 % z nákupní částky se vám vrátí zpět. Pokud tedy nakoupíte knihy kolem 1 000 Kč každý měsíc, což jistě jako vášniví čtenáři zvládnete raz dva, za rok se vám vrátí kolem 360 Kč. A rázem máte vyděláno na nákup další knihy! Vše je zdarma, tak proč toho nevyužít?

Bonus: Soutěžte a vyhrajte 500 Kč na nákup knih
Co kdybyste si vybrali libovolné knížky a Plná Peněženka vám na ně pošle peníze? Líbilo by se vám to? Pokud ano, zapojte se i vy do soutěže, kterou tento cashback portál pořádá. Odměnou pro 4 výherce bude 500 Kč na nákup knih podle vlastního výběru. Jdete do toho? Pak neváhejte a přejděte na tuto stránku, kde najdete vše potřebné k této čtenářské soutěži.

Komentáře (15)

R.E.M.
23.05.2017

Vzhledem k tomu, že Dan zřetelně označil (a solidně informoval), že se jedná o PR článek, každý uživatel, který si rozklikne text, ví, do čeho jde. Jde číst reklamní článek s informacemi.

tereza1198
23.05.2017

Tady musím napsat, že Plnoupeněženku používám a funguje to - i když jsem nikdy úplně nepochopila princip. Peníze mi to přičítá a vrací se mi. Ale myslím, že tento článek sem nepatří. Docela mě to tu zarazilo.

Kniga47
23.05.2017

Tak ja zas chapu, ze sem tam tady takovy clanek byt musi. Provoz servru neco stoji..

cérka
23.05.2017

Dobrý den, připojuji se k názoru Sahti. Už tak na mě při prohlížení stránek DK ze všech koutů vyskakuje reklama.

Sahti
23.05.2017

Proc sem cpat takovehle clanky? Reklama patri jinam. Vic by me zajimaly informace co prave vyslo a rozhovory s tvurci, ankety na ruzne temata atd.

encyklopedie
22.05.2017

....není potřeba ....celé roky jsem nakupoval knihy pro knihovnu se slevou 10%.. už jsem několik roků mimo, ale pořád jsem VIP kupující se slevou 10% ...a to se vyplatí
...nechat si posílat knihy? Raději jdu do Knihy.....

tom0579
22.05.2017

S plnou peněženkou mám zatím jen dobré zkušenosti.
https://www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/45531/

PlnaPenezenka
22.05.2017

Dobrý den všem, PlnáPeněženka funguje na principu provizí, kdy od eshopu získáme za Váš nákup provizi a její část Vám vracíme zpět jako cashback. Vy tedy získáváte peníze zpět a máte úsporu z nákupu, který byste i tak zrealizovali.
Jestli Vás zajímá něco dalšího, neváhejte se ptát. Petra z týmu PlnáPeněženka.cz

1