Vyjde nové vydání románu Dana Simmonse: Hladové hry

novinky

12.09.2010 / paulhunter
Vyjde nové vydání románu Dana Simmonse: Hladové hry

Hladové hry, v originále Carrion Comfort, měl možnost čtenář číst jako Dobu mrchožroutů a její tři díly (Zahájení, Střední hra a Koncovka), které vydalo nakladatelství Perseus v roce 1998. V letošním roce se rozhodlo nakladatelství Laser-books vydat tutu knihu v celku, jak má být a ve zcela novém překladu Milana Žáčka a názvu.

Anotace:
MINULOST... Saul Laski, lapený v kleci Hitlerova konečného řešení, je jedním z obrovského zástupu lidí předurčených zemřít v nechvalně proslulém vyhlazovacím táboře v Chelmnu. Ač se svému osudu vzepře, stane tváří v tvář zlu staršímu a drtivějšímu než nacisté...
SOUČASNOST... Když se na základě tohoto setkání odhodlá za každou cenu přežít, vydá se na cestu trvající několik desetiletí, při níž navštíví několik kontinentů a nahlédne do nejtemnějších zákoutí historie dvacátého století. Odhalí tajné společenství bytostí, které pravděpodobně často figurují v pozadí těch nejstrašlivějších a nejnásilnějších světových událostí; bytostí, které zabíjí na dálku a prostřednictvím zmanipulovaných prostředníků; bytostí obdařených psychickou schopností „používat“ jiné lidi: číst jejich myšlenky, podrobovat je své vůli, vnímat jejich smysly, krmit se jejich emocemi, nutit je konat nepopsatelná zvěrstva. Trojice nejmocnějších příslušníků tohoto tajného řádu se pravidelně setkává, aby posoudila a porovnala úspěchy, které zaznamenává při svém promyšleném, krvavém tažení. Ovšem při jednom setkání se stane něco, čeho by se nikdy nenadáli... Saulovo pátrání má brzy dojít cíle a lovci a oběti se setkají v boji, jenž pronikne do samé podstaty lidského násilí a určí budoucnost našeho světa.

Kniha vyjde vázaná v září 2010, překlad Milan Žáček, obálka Jan Doležálek, 896 stran, cena 560 Kč

Obálku ve velkém rozlišení si můžete prohlédnout Zde
Informace a obálka byly použity ze serveru Laser-books.cz

Komentáře (0)