Palmknihy slaví 21. narozeniny!

novinky

PR článek, 05.10.2020
Palmknihy slaví 21. narozeniny!

Největší online knihkupectví s e-knihami je zase o rok starší. Palmknihy těší e-čtenáře a e-čtenářky už 21 let. Narozeninová oslava právě začala a potrvá celý tento týden. A dárky samozřejmě dostanete vy. :)

Spolu s více než 20 nakladatelstvími pro vás Palmknihy připravily širokou nabídku tisíců e-knih ve slevě 25 – 50 %. Romantika, young adult, detektivky, světová próza i seberozvojové tituly už čekají, tak si vyberte pořádnou porci čtení do čtečky, mobilu či tabletu.

Na pět šťastných navíc čeká pět čteček PocketBook Touch Lux 5. Tahle výkonná, lehká a krásná čtečka je cenou v soutěži, do které se zapojíte jednoduše tak, že na Palmknihách nakoupíte. Podívejte se na všechny detaily a pravidla soutěže.Držíme palce při výběru čtení i v soutěži!

Komentáře (4)

EricNor
09.10.2020

Koupil jsem tri kousky. Skvele slevy z uz tak dobrych cen. Seste dite, Na okraji propasti a Faktomluva. Jen bych rad aby konkretne Faktomluva byla v pdf. Seberozvojovky mam radsi v pc nez ve ctecce.

Klamm
08.10.2020

Čtečku jsem bohužel nevyhrál. Snad se někomu na databázi poštěstí.
Mám alespoň lepší pocit z toho, že jsem podpořil prodej knih.

Olcab264
07.10.2020

Šikmý kostel je myslím kniha,kzerá si zaslouží mít svoje místo v knihovně,velice čtivá kniha,která Vás vtáhne do osudu lidí na Karwinsku,kdy si uvědomíte jak se lidi mají teď a jak se měli tehdy...

georginaa
07.10.2020

Je to suprová akce, takže vybrala jsem si spoustu e-knih a bylo by skvělé vyhrát novou čtečku, mám již starou a nová by se moc hodila.