LEVEL 26 je celosvětovou novinkou, jedná se o multimediální digi-thriller

novinky

07.08.2010 / paulhunter
LEVEL 26 je celosvětovou novinkou, jedná se o multimediální digi-thriller

Anthony E. Zuiker ve spolupráci s Duanem Swierczynským vytvořili celosvětovou novinku – multimediální digi-thriller, knihu propojenou zároveň s webovou stránkou www.level26.com, na níž jsou umístěny takzvané „cyberbridges“ – krátké filmové sekvence (včetně hraných), doplňující či posunující děj knihy –, jež se spustí poté, co se čtenář zaloguje a zadá heslo uvedené v knize. Level 26: Netvor z temnot je první částí z plánované třídílné série.

Oficiální trailer k digirománu Level 26

Cena: 284,- Kč
Počet stran: 400
Datum vydání: 11.8.2010 (ZDE)

Anotace:
Každého vraha na světě lze zařadit do některé z pětadvaceti kategorií podle míry spáchaného zla. Pouze jediný člověk tvoří kategorii sám pro sebe – jeho cílem může být kdokoli, jeho metody neznají mezí, má přezdívku Skřípal a jeho klasifikace je level 26. Úkol dopadnout tuto bestiální stvůru, absolutně vyšinutého a absolutně precizního naplňovatele těch nejděsivějších nočních můr, připadne Steveu Darkovi. Nedobrovolně, protože Dark – kdysi nejlepší z elitní skupiny specialistů na sériové vrahy – už jednou Skřípala málem chytil. A zaplatil za to vyvražděním celé své adoptivní rodiny…


Oficiální stránky Level 26

Okomentovat a ohodnotit knihu poté můžete na naší Databázi knih ZDE

Komentáře (3)

Rockwood

Taky si myslím, že to bude mít dobrou prodejnost... a o to smutnější to je :D. No uvidím, rozhodně až budu mít možnost to zkusím a uvidím.

paulhunter

Co jsem četl na zahraničních knižních serverech, tak jsou na dost odlišné názory. Když vezmu ty špatné, tak čtenáři kritizují především umělý styl pana režiséra, který nemá moc zkušeností s psaním knihy.

Tak či onak, tahle kniha bude mít velkou prodejnost.

Rockwood

Inu, možná, že to bude dobrý krok pro autory té knihy. Dobrý krok pro čtenost a prodej knihy. Ale pokud by tomu tak skutečně bylo, a pokud by tomu tak bylo právě kvůli tomu "zdigitalizování", pak by to bylo skutečně smutný. Mě osobně tento nápad nijak nenadchnul a ani trochu se mi to nelíbí. Ale zase je to vhodná kniha pro lidi bez fantazie, páč předpokládám, že je ty filmečky pěkně povedou za ručičku.

Inu, uvidím, třeba se na to vrhnu, abych vlastně vděl co kritizuji :D