Eshop.beck.cz: Pro efektivní studium práva

novinky

PR článek, 08.11.2011
Eshop.beck.cz: Pro efektivní studium práva

Studujete práva či z jiného důvodu potřebujete mít k dispozici odborné informace z této oblasti? Právnická literatura z e-shopu Beck je vám plně k dispozici.

Eshop.Beck.cz: Odborná literaturaInternetový obchod Eshop.beck.cz je provozovaný nakladatelstvím C.H. Beck, které se zaměřuje na vydávání děl renomovaných autorských týmu a respektovaných odborníků.
Nakladatelství Beck.cz se především soustředí na poskytování odborných publikací pro studium právnických či ekonomických fakult. Díky těmto učebnicím se budete vzdělávat z kvalitních zdrojů, ke kterým se budete rádi vracet pro potřebné informace i po ukončení vašich studií.
Knihy nakladatelství C.H. Beck nenajdete pouze v našem internetovém obchodě, ale můžete se s nimi setkat v mnoha knihkupectvích po celé České republice. Vyberte si odbornou publikaci, kterou hledáte. Naše odborné knihy jsou určené především studentům, ale i právníků, podnikatelů, exekutivním manažerům a mnohým dalším.

Právnické učebnice od BeckKaždý, kdo hledá kvalitní právnické učebnice, ocení internetový obchod Eshop.beck.cz.
Eshop Beck vám nabízí špičkové právnické učebnice, a to za přijatelné ceny. Právnické učebnice neoceníte jen během svého studia, ale i během své aktivní praxe. O kvalitně a vysoké odbornosti právnických učebnic svědčí fakt, že je sepsali špičkoví odborníci, kteří nejenže své práci dokonale rozumí, ale dokáží přehledně a srozumitelně předložit studentovi kvalifikovaný teoretický výklad.
V e-shopu Beck si nekoupíte jen právnické učebnice. Máme pro vás i praktické příručky pro právní praxi. I ty mají kvalitní zpracování a zajímavé ceny, které vám budou vyhovovat. Potěší vás i krátké dodávací lhůty naší literatury.

Zaujala vás nějaká právnická či jiná publikace z e-shopu Beck? Objednejte si ji a my vám ji ve velmi krátké lhůtě dodáme. S našimi publikacemi budete spokojeni.

Komentáře (3)

herdekfilek
10.11.2011

Ale jo, říkal jsem si, že svůj ošklivý komentář vymažu. Ale pak se mi nějak přestalo chtít. Protestovat proti reklamám by se mělo bez ustání. Třebas i z principu, ale přeci.
Právě protože je Dan majitel a tvůrce, měl by dbát na to, co sem dává. A to ani netuším, co už tu bliká za reklamy, majíc je zablokované. To musí být také pěkná spoušť.
Nepopudil mě ani tak obsah sdělení, jako forma. Kdyby ty své reklamy aspoň zlidštěli. Ale vlastně zaplať pambu, že to nedělají, už by v tom nebylo to rozlišení od kurev prodejných a už prodaných.

Petrvs
10.11.2011

herdefilek:
Tak jako tvůrce webu je i jeho majitel a může si tu tak jako dělat, co uzná za vhodný. Máme kapitalismus... tak jako ;-)

danielson:
Ačkoliv nesnáším, když někdo držkuje na něco, co je zdarma a nepatří mu to, přeci jen má herdefilek částečně pravdu - bývá dobrým zvykem PR články a placenou inzerci alespoň drobnou poznámkou odlišit od běžných textů.

herdekfilek
08.11.2011

Tak jako tvůrce webu nám tu spamuje. To je milé. Dane, protestuji. Výrazně.
Kdyby si aspoň najali nějakého šikovného copywritera, který by jim tu snůšku předpisových reklamních plků vylepšil. Ten styl je až moc rozpoznatelný, až moc otupující.