Databáze knih Vám přeje krásné Vánoce...

novinky

23.12.2021 / Dan
Databáze knih Vám přeje krásné Vánoce...

Milí příznivci Databáze knih,
přejeme Vám tímto krásné a poklidné prožití vánočních svátků, a plno obohacujících knih pod stromečkem.

Do té doby nám na sebe prozraďte v komentářích, která kniha (knihy) Vás vrací zpět do dětství v období Vánoc, a také, u jaké knihy do sebe právě cpete druhý talířek cukroví...

P.S.: Pokud je i pro Vás o Vánocích důležité myslet na druhé, a pomáhat těm, ke kterým byl osud méně příznivý, můžete pomoci malému Štěpánkovi, kterému byla diagnostikována spinální svalová atrofie... Podle lékařských tabulek by neměl nikdy chodit, ani stát. Jenže Štefánek stojí; a jeho statečná máma a vášnivá čtenářka v jedné osobě věří, že jednou bude i sám chodit... více o Štefánkovi zde. Děkujeme.

Komentáře (7)

Dada077
25.12.2021

Všetkým tvorcom webu, aj jeho užívateľom prajem pokojné a spokojné prežitie vianočných sviatkov a veľa pokojného času na čítanie.

josska
25.12.2021

Krásné vánoce,,Štefánkovi jsem přispěla,přeji hlavně hodně zdraví a štěstí Všem,,,a DK děkuji,za to že je,,,,za užasný Čtenářský diař ,,ted si ho chystam...no a z knížek Malý bobeš,,no a ted jsem dočetla Majonezu k snídani a uvidím co rozečtu dál...

georginaa
24.12.2021

Všem přeji krásné vánoční prožití plné poklidu, veselí a hlavně zdraví. Též plno knih pod stromečkem, abychom mohli opět naplnit databázeknih svými příspěvky. Šťastné a veselé.

majík1
23.12.2021

Držím Štefánkovi a mamince pěsti, všem krásné svátky a knihy - vždy pohádkové hlavně Němcová

Terror
23.12.2021

Poslat alespoň maličkost malému tvoru, co neměl štěstí, je přece samozřejmost, zvlášť, když si uvědomíme, kolik peněz vyhodíme ročně za špatné knihy. Držím prckovi palce.

Do vánočních dětských let mne spolehlivě dostanou knihy Tove Janssonové. Zvlášť Čarovná zima, která je tematická...

Komu jsem ještě nepopřál, tak ať strávíte Vánoce s tím, koho máte rádi. A na čtení se v tomhle období vykašlete... :)

Antaki_Thorin
23.12.2021

Ahoj a všem krásné svátky.

Jsem tady teprve pár dní, ale už teď mi příjde tahle komunita naprosto úžasná!
Já momentálně "doháním" poslední dvě knížky roční výzvy. Což při přípravě Vánoc jde trochu obtížněji.

Všem zdravotně znevýhodněným človíčkům přeji hodně sil. Osobně jsem už několik let Dobrým Andělem, kam posílám pravidelně peníze.

Mějte si všichni krásně.
Vika

HoneyBunny
23.12.2021

Štefánkovi s mamčou přispějem a co se týče knih z dětství....hltala jsem všechno, nemůžu si teď vzpomenout na jednu konkrétní :D Už vyhlížím ty nový, co přiveze zítra pan na peruti :) Všem krásný svátky, speciálně pak Danovi, protože bez něj by nebyla tahle naše knižní paráda ;)