Darujte k Vánocům dárkovou poukázku na knihy (+ výsledky soutěže)

novinky

PR článek, 05.12.2021
Darujte k Vánocům dárkovou poukázku na knihy (+ výsledky soutěže)

Nechcete se stresovat, zda Vám pošta stihne doručit dárky pod stromeček včas? Tohle všechno vyřeší knižní dárková poukázka v libovolné hodnotě na dameknihu.cz.
Vánoce tak můžete vyřešit za pár minut. Poukázka Vám přijde na e-mail, odkud si jednoduše můžete vytisknout z pohodlí svého domova, a uplatnit ve většině knihkupectví.

Řešení, které je k dispozici on-line, 365 dní v roce.
Dárek můžete vytvořit na míru obdarovanému: na výběr máte mnoho grafických motivů, které lze doplnit o věnování nebo jakýkoli osobní vzkaz.

S poukázkou si můžete také pohrát a v jednoduchém editoru ji celou vytvořit dle vlastní fantazie, třeba s vlastními fotografiemi.

Dárkovou knižní poukázku z Dámeknihu.cz může obdarovaný uplatnit 12 měsíců od zakoupení. Poukázka není limitována výběrem v konkrétním knihkupectví, ale poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v partnerských knihkupectvích téměř po celé České republice.

Oceníte ji také, když hledáte dárek pro lidi, které neznáte tak dobře (kolegové, známí, vzdálenější příbuzní), nebo když přemýšlíte, jak odměnit své žáky, studenty, učitele, zaměstnance... Poukázky jsou totiž využitelné i pro školy, neziskové organizace, úřady či firmy. dameknihu.cz

Ukázka:


Přestože si poukázku můžete objednat poštou v exkluzivním provedení a dárkovém balení, pokud ji chcete stihnout věnovat pod stromeček, v tuto chvíli doporučujeme spíše její elektronickou variantu.
Dáme knihu? Více zde


VÝSLEDKY SOUTĚŽE O DÁRKOVÉ POUKÁZKY NA KNIHY:

3 000 Kč vyhrává Květa Slezáková
2 000 Kč vyhrává Tomáš Kvasnica
1 000 Kč vyhrává Aneta Nezmeškalová

Výhercům gratulujeme, a během dneška je budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Komentáře (2)

Dan
05.12.2021

Na kolonku pro jméno jsme zapomněli, ale jména se naštěstí podařila vyčíst z emailových adres všech vylosovaných výherců ;-)

135evik
05.12.2021

Dobrý den, výhercům gratuluji, ale je trochu zvláštní, když jste zatím výherce nekontaktovali a u výsledků už je napsáno jméno. Nikdo v soutěži jméno nevyplňoval, když jste tam neměli kolonku.