Akta X – Pravda je někde tam venku

novinky

PR článek, 27.11.2017
Akta X – Pravda je někde tam venku

Agenti Mulder a Scullyová jsou zpět s novou kolekcí patnácti případů o temných tajemstvích, plánech mimozemšťanů, děsivých netvorech a vražedných šílencích. To vše se souhlasem tvůrce Akt X Chrise Cartera!

Zatímco se fanoušci kultovního seriálu těší na premiéru jedenácté řady, nakladatelství Baronet přichází v tomto roce už s druhou knihou příběhů, které se na televizních obrazovkách nikdy neobjeví.

Patnáct autorů pod taktovkou Jonathana Maberryho stvořilo napínavé povídky, které si v ničem nezadají s kvalitou seriálu. Bylo pouze na nich, do jakého časového období seriálu příběh zasadí a jakou záhadu pro hlavní hrdiny přichystají. Nutno podotknout, že všichni autoři bez výjimky vystihli atmosféru i postavy tak dokonale, že se zkrátka neubráníte dojmu, jako byste sledovali další díl seriálu.

Těšit se můžete na případ s mumií, o cestování v čase, dočtete o zvláštních následcích po jedné transplantaci srdce a ocitnete se dokonce v roce 1977, kdy se Mulderovi o Aktech X ani nesnilo. Na scénu se vrací i agent John Doggett!

Aktuální novinka Pravda je někde tam venku a první kniha Nikomu nevěř nabízejí celkem třicet zbrusu nových příběhů od autorů jako jsou: Tim Lebbon, Kevin J. Anderson, Max Allan Collins, Kendare Blake, Rachel Caine a mnoha dalších.

Nezapomeňte, pravda je pořád tam venku a nikomu se nedá věřit.

Zakoupit se slevou 25 % lze v e-shopu nakladatelství Baronet: https://baronet.cz/akta-x-serie


Akta X - Nikomu nevěř Akta X - Nikomu nevěř Jonathan Maberry

Všichni bychom tomu rádi uvěřili... „Pravda je někde tam venku.“ Akta X byla znovu otevřena a výsledkem je série patnácti příběhů z pera různých autorů, v nichž se na scénu vracejí agenti Mulder a Scullyová, aby pokračovali ve svý... více


Akta X - Pravda je někde tam venku Akta X - Pravda je někde tam venku Jonathan Maberry

Fox Mulder a Dana Scullyová se vracejí v další strhující kolekci zcela nových příběhů o temných tajemstvích, děsivých monstrech a vraždících šílencích. Mezi autory povídek v této antologii patří přední autoři žánru, jakými jsou Ra... více

Přejít na komentáře (1)