3 otázky pro čtenáře (Výzva 2021)

novinky

17. října / Dan
3 otázky pro čtenáře (Výzva 2021)

Čtenářská výzva 2021 nám brzy zaklepe na dveře. Je potřeba se na to připravit, abychom ji mohli otevřít.

Ano, je to tak. V tuto chvíli začínám pracovat na tématech pro Čtenářskou výzvu 2021. Rok od roku je těžší se neopakovat, proto vás tímto článkem chci tradičně poprosit o zaslání vašich tipů pro následující ročník.

Stačí vyplnit tento kraťoučký dotazník 3 otázek.

V dotazníku je i prostor pro vaše nápady na vylepšení výzvy jako takové, nebo celého webu Databáze knih :-)

Přeji vám klidný zbytek víkendu a pevné zdraví!
I díky knihám tuhle podivnou dobu zvládneme :-)

Dan

Komentáře (17)

RMarkéta
včera

Jsem moc ráda, že bude další výzva a je mi taky jasné, že vymýšlet nová témata je opravdu těžké. Baví mě ten lov knih do seznamu.

Tesla
včera

Čtu hodně, ale sem a tam zapomenu dopsat knihy do Čtenářské výzvy, nevadí i tak si ji užívám. Dotazník vyplněn, těším se na další Výzvu 2021:-)

Niu
předevčírem

I když jsem Čtenářskou výzvu nikdy nesplnila úplně, jsem ráda, že si můžu rozšířit obzory. Našla jsem tak hromadu skvělých autorek a autorů - u některých z nich se zaseknu na delší dobu :o) Těším se každý rok, jaká témata budou. Letos jsem se snažila plnit Čtenářskou výzvu tak, že jsem četla knihy dle svého výběru a pak je zařazovala dle témat - možná proto mi to letos moc nevycházelo :o) Hlavně upřednostňuju čtení celých sérií. Přeji všem, aby si další výzvu vychutnali :o)

Aya81
předevčírem

Letošní výzvu mam splněnou a těším se na tu příští! Čtení totiž nastesti ještě nikdo nezakazal ;)

Zmitko.m
předevčírem

Výzva je skvělá, díky ní jsem přečetl letos spoustu skvělých knih (zatím mám splněno 12 z 20 bodů). Ale třeba téma knihy o holocaustu plnit nebudu, to vůbec nemám chuť číst...

Lusik88
předevčírem

Výzva je geniální nápad!!! Těším se na každý ročník. Letos můj život nesmazatelně obohatilo finské podivno a "Hygge". Za to velký dík!

AlbionFoxyFox
předevčírem

Moc děkuji za výzvy, na Databázi jsem prvním rokem, výzvu jsem zkusila a úplně změnila můj postoj ke knihám. Vždy jsem měla svůj specifický styl knih, které jsem četla, nad jeho rámec jsem se dostala jen díky povinné literatuře na gymnáziu a vysoké škole a až teď jsem konečně začala číst něco jiného a maximálně si rozšířila škálu přečtených knih. A díky výzvě 2020 jsem si začala zpětně plnit i předešlé výzvy a myslím, že do konce roku je dám všechny, snažím se.

CarolC
předevčírem

Jsem ráda, že výzva bude! Ač se mi ji nikdy nepovedlo úplně splnit, stejně mě baví. Dotazník jsem už vyplnila taktéž ????

1