Zelenáč Zelenáč komentáře u knih

Dobrodružství v Zemi nikoho Dobrodružství v Zemi nikoho Jaroslav Foglar

Dobrodružná kniha se mi líbila ,protože je v ní vyobrazeno přátelství,důvěra a oddanost příteli. V knize je vyztiženo ,že je důležité pomáhat si s kamarády např.:pomoci druhému vylézt z trhliny v zemi anebo pohlídat hodinky. Ovšem důležité není pomáhat si pouze s přáteli ale i s neznámýmy dětmi třeba uspořádat závod aby se děti nenudily a nevymýšleli špatné věci. Trpělivost růže přináší to se potvrdilo i dětem v této knize ,protože hledali triliobity a nemohli je najít ale nevzdávali se a po dlouhém a namáhavém hledání je našli dokonce za ně dostali i odměnu. Čest toto slovo se hochům stalo svatým ,protože si za vlastní chybu sami pykali a to tak ,že po ztrátě kamarádovy cennosti sami vzdělali peníze a koupili mu totožnou věc stejně hodnotnou.Knihu vřele doporučiji všem čtenářům.

05.06.2015 3 z 5

Nové Mikulášovy průšvihy – Polívka nemá rád zmrzlinu Nové Mikulášovy průšvihy – Polívka nemá rád zmrzlinu René Goscinny

Velmi vtipné příběhy od nejen ve Francii oblíbeného autora knih pro děti. Mikuláš opět řeší průšvihy své i cizí. Doporučuji všem je to opravdu pěkná kniha, která zaujme.

14.05.2015 1 z 5