vojtech5853 vojtech5853 komentáře u knih

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Velice zajímavé a dynamické čtení.
Začátek se sice táhl, ale pak se to rozjelo. Je to i takový boj mezi tím čemu chce vlastně člověk věřit, jestli v boha nebo sebe samotného. A v podstatě to ukazuje i to v co jde víru převrátit a změnit úplně něco jiného, než v to kam by měla směřovat a člověku vlastně vést.

01.11.2021 5 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Sice by jeden řekl, že už jsem na pohádky velký, Ale mám rád fantasi díla, kde člověk uteče od reality a všedních starosti. Kniha se mi opravdu líbila, krásný děj v krásném prostředí a je v ní i napětí. Je mi lito, že to u nás nemá pokračování, končí to opravdu otevřeně a velice by mě zajímalo, jak to na konec dopadne.

25.06.2020 5 z 5

Valhalla Atlantida Valhalla Atlantida Colin Falconer (p)

Právě jsem dočetl. No a jak už tady bylo řečeno, jak se přenesete přes začátek, tak vás to v táhne. Řekněme, že tomu chyběl nějaký úvod a bylo to tedy, jako by jste naskakovali do rozjetého vlaku, který nevíte ani kam jede. Je to takové, jako kdyby vám začal někdo vyprávět příhodu o někom koho neznáte a o místě které neznáte. Nebo jako když se zbudíte z bezvědomí a zjistíte, že sedíte ve vlaku, který nevíte kam míří. Ale tak asi po 100 stránkách jsem to pochopil a bylo to pěkné. Děj je plný sexu a krve :-D

21.02.2020 4 z 5