Vlada1234 Vlada1234 komentáře u knih

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Knížka byla vydána v roce 2012.České vydání této knížky má celkem 296 stran.Knížku bych spíše zařadil do sci-fi literatury,objevují se zde nadpřirozené bytosti.Řada Křišťály moci má celkem 4 díly,již od doby,co jsem začal tuto sérii číst,mě to naplně uchvátilo a pokažde jsem čekal,kdy výjde nový díl,protože jinak jsem prakticky nic jiného číst nechtěl.Dle mého názoru,je tato knížka velice zábavna,napínáva a velice rad si ji přečtu znova,protože nikdy neomrzí.Tuto knížku,bych doporučil každému studentovi(studentcte),který/á se po večerech nudí a nemá co dělat.

06.01.2014

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Knížka vyšla poprvé v USA a pak se překládala do různých jazyků světa. České vydání knihy má celkem 218 stran. Tuto knížku bych zařadil do komické a humorné literatury. Již od samého okamžiku, co jsem knihu začal číst mě uchvátila. Líbí se mi,jak autor umí vyjádřit děj v první osobě. Když jsem si přečetl první díl,musel jsem si zajít do knihovny a vypůjčit si další. Dle mého názoru je knížka velmi zábavná,vtipná a neodtrhnete se od ní,dokud jí nedočtete do konce. Rozhodně bych tuto knížku doporučil přečíst každému,kdo se chce pobavit.

17.09.2013