Viki0 Viki0 komentáře u knih

Čarovná Čarovná Alex Flinn

Z této knihy mám smíšené pocity. Zčásti se mi líbila, zčásti ne. Moc mě nezaujaly Kendřiny vsuvky do hlavního příběhu. Každý má jiný vkus, takže věřím, že někoho to bavit bude, ale můj šálek kávy to není. To, co mě bavilo, byl hlavní děj o Emmě a Lisettě. Příběh byl předvídatelný, ale přesto měl své kouzlo.

18.12.2016 5 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

Na první dojem jsem z knihy nebyla nadšená. Začala jsem ji číst pouze proto, že jsme si měli vybrat nějakou knihu ze školní knihovny. Začátek mě moc nebavil. Už jsem to chtěla vzdát a knihu si vyměnit, ale rozhodla jsem se jí dát ještě jednu šanci. Najednou jsem se do ní začetla a šlo to samo. Děj neplynul rychle, ale ani pomalu. Na můj vkus byla kniha oddechová. Sice tam nějaké to napětí bylo, ale rozhodně jsem to do sebe nemusela hltat celý den. Na závěr bych chtěla říct, že knihu mohu s radostí doporučit.

18.12.2016 4 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Čím začít... Jedna z nejlepších knižních sérií, která se mi kdy dostala pod ruku. Teď s odstupem času si uvědomuji, že má kniha pár nedostatků, ale v době, kdy jsem ji četla, jsem z ní byla naprosto nadšená. Napínavý děj, sympatické postavy, specifický styl humoru... Pan Darren Shan to zkrátka umí.

17.12.2016 5 z 5