TriStan TriStan komentáře u knih

Hvězda po hvězdě Hvězda po hvězdě Troy Denning

Upozornění, pokud tuto knihu chcete číst, tak tento komentář nečtěte. Píšu tady podsatné věci z děje.

Jsem z této knihy hrozně zklamaný a už nikdy kvůli ní nebudu pokračovat ve čtení nového řádu jedi. Ne jenom, že autor vymyslel pro mě divnou zápletku, ale ještě z toho udělal klasickou vyvražďovačku, na kterou je člověk zvyklý v hororech. Ale to, že autor nechá umřít hlavního hrdinu, kterého jsem si velmi oblíbil je pro mě nepochopitelné. Nepochopitelná zpletka píšu proto, že se skupina Jedaiu vydá zabít královnu voxynů, což samo o sobě není až tak nepochopitelné, ale nechápu z jakého důvodu si myslí, že si vongové neudělají novou královnu. Když vypěstovali tu první, tak proč né i další. To přece autor nemůže myslet vážně, že kvůli tak nedomyšlené mise položí život jeden z hlavních hrdinů. Knihu jsem nakonec ani nedočetl. A už ani nedočtu. Bez něj mě to nebaví a bavit nebude.
Pro všechny co jste si oblíbily Anakina Sola, tak jako já, mám varování. Raději to ani nečtěte.

20.01.2011

Hrdinou Hrdinou Michael A. Stackpole

Vzhledem k tomu, že mám rád knihy od Stackpola a hlavně knihy fantasy, tak jsem se pustil i do této knihy. Ale musím říct, že po přečtení toho popisu, o čem ta kniha je, se mi do čtení moc nechtělo. Hlavně ta věta "Včerejší hrdina může sice pořád být hrdinou, ale je Neal opravdu tím hrdinou, kterého chtějí?" mě od přečtení této knihy odrazovala. Teď jsem rád, že jsem si to přečetl. Byla to moc pěkná kniha. Všem co mají rádi fantasy, určitě vřele doporučuji. A jen tak mimochodem, já bych ten popis napsal raději jinak.

16.03.2012 5 z 5