TajtaHF TajtaHF komentáře u knih

Vylévání krve Vylévání krve Petr Schink

Hodne drsna a surova kniha, nicmene pokud nekdo podle nazvu cekal jemny romanticky pribeh z prostredi jatek... nu, jeho chyba :). Libi se mi, ze se autor nebal hlavniho hrdinu, ktery predstavuje to, co se asi tak nejvic muze blizit kladasovi, radne uspinit a vlozit do jeho myslenek a posleze i rukou spoustu nepopularnich a nepeknych akci a aktivit. To ale plne koresponduje se svetem, ktery v knize vykreslil a je to podle me primerene jeho snaze a vuli prezit. Pro cloveka zijiciho poklidny zivot v nasi zemi nelehke cteni, ale staci se prenest o nekolik stovek kilometru dal a tam je tohle denni chleb mistnich obyvatel.

17.01.2016 4 z 5

Století páry Století páry Petr Schink

Vyborna knizka, po dlouhe dobe nelituju investovanych penez. Dobre vymysleny a fungujici svet. Hrdinove, kteri krome cerne a bile disponuji spoustou dalsich barevnych odstinu a i presto stale jasne vite, kdo je tady kladnak a kdo zaporak. K tomu skvele pouzivana cestina (coz se dnes uz opravdu vidi malokdy), vtipne a originalni hlasky, odsypajici dialogy, napinavy dej... Urcite se k autorovi budu vracet.

17.01.2016 5 z 5