surikata246 surikata246 komentáře u knih

Anatomie IV. - Zažívací ústrojí Anatomie IV. - Zažívací ústrojí Pavel Petrovický

Dobře se z ní učilo zvláště venku či ve studovně dobrý doplněk Čihákovy anatomie a ne tak těžký na nošení.

Fyzikální terapie, I. Fyzikální terapie, I. Jiří Poděbradský

Přehledná kniha a velice užitečná s příklady a programy léčby hlavně u elektroléčebných procedur.

Masáž Masáž Karel Žaloudek

Základní knížka k výuce masáže v rehabilitaci,myslím že stále patří k tomu nejlepšímu co zatím vyšlo,názorné a podrobné.

Ošetřovatelství I Ošetřovatelství I Marie Rozsypalová

Ráda jsem se z ní učila na střední škole a stále ji mám v knihovničce.

Kronika medicíny Kronika medicíny Heinz Schott

Moc pěkná knížka,která mapuje nejdůležitější objevy a události v medicíně na světě od historických dob.Dlouho jsem po ní toužila a nakonec jsem se dočkala, darovali mi ji rodiče jako vánoční dárek.

Fyzioterapie Fyzioterapie Jana Hromádková

Další knížka v mé sbírce odborných knih v tomto oboru,hodně používaná hlavně při studiu či opakování u některých diagnos.

26.10.2018 5 z 5

Kineziologie pro klinickou praxi Kineziologie pro klinickou praxi František Véle

Dobrý materiál jsou zde užitečné informace pak dobře využitelné v praxi s pacienty.

Vojtův princip Vojtův princip Václav Vojta

Výborná kniha a ještě lepší metoda pro malé často nedonošené dětí,ale dnes má využití i u dospělých pacientů s roztroušenou sklerozou i po úrazech.Zlaté české ruce,výborný objev mnoho dětí se pohybuje a chodí právě díky ní.

Barevný atlas anatomie člověka Barevný atlas anatomie člověka R.M.H. McMinn

Tento atlásek mě pomohl při přípravě na zkoušku v té době existoval jen Sinělnikov,takže to byl dost objev.Později už vycházely daleko lepší a hodntnější,ale také dražší.

Základy neurologie Základy neurologie Zdeněk Ambler

Moje kniha ke zkoušce z neurologie dobře se z ní učilo a vše dobře dopadlo. Doporučuji.

Manipulační léčba Manipulační léčba Karel Lewit

Tato kniha je pro studenty,lékaře a fyzioterapeuty něco jako "Bible! Také jsem při ní trávila mnoho bezesných nocí a určitě ještě ne naposledy.

Atlas anatomie člověka I. Atlas anatomie člověka I. Rafail Davidovič Sinělnikov

S tímto atlasem jsem strávila mnoho hodin jak denních i nočních,někdy jsem si na něm i ustlala.To byly časy.

Kineziologie Kineziologie František Véle

Výborná knížka k připravě ke státnicím,některé kapitoly dost obtížné,ale jinak ucelená a dobře uspořádaná.

Rozhovor lékaře s pacientem Rozhovor lékaře s pacientem Jaro Křivohlavý

Knížka mě oslovila a dozvěděla jsem se tam mnoho užitečných informací.A dostala jsem ji od strýčka z jeho bohaté knihovny,kde má jeden skvost za druhým.Postupně dostávám další knížky a jednoho dne prý zdědím celou knihovnu .

26.10.2018 5 z 5

Psychologická rehabilitace zdravotně postižených Psychologická rehabilitace zdravotně postižených Jaro Křivohlavý

Výborná knížka do uvedení problematiky přístupu ke klientům a pacientům s handicapem.Pomohla mi si některé věci uvědomit a pochopit některé situace s pacienty.

26.10.2018 5 z 5

Diferenciální diagnostika vnitřních chorob Diferenciální diagnostika vnitřních chorob Robert Hegglin

Super kniha dostala jsem ji od strýčka ,když jsem se učila ke zkoušce z interny na lékařské fakultě,stále ji občas upotřebím.

26.10.2018 5 z 5

Terapie bederní páteře přístupem Robina McKenzie Terapie bederní páteře přístupem Robina McKenzie Eva Nováková

Super knížka a výborná metodika potíží bederní páteře,dostala jsem ji od kamarádky a hodně z ní čerpám.

Vertebrokardiální syndrom Vertebrokardiální syndrom Eva Rychlíková

Dobrá kniha k této problematice,podědila jsem po svém strýci lékaři tělem a duši,který mě inspiroval vydat se do stejných sfér.

Mášenčiny pohádky Mášenčiny pohádky Sofja Prokofjeva

Patřila k mým nejoblíbenějším a prvních knížkám mého raného dětství ,nedávno jsem uklízela a náhodou ji chudinku ohmatanou našla a zavzpomínala,dýchl na mě trochu smutek.

Somatologie (2) Somatologie (2) Ivan Dylevský

Z této knížky jsem se učila při studiu na zdravotní škole,uteklo spoustu času už jen občas si vzpomenu na výrok vyučující,když Vás vzbudím o půlnoci odpovíte "kde to je,co to dělá a nač to je"