Space-Ace Space-Ace komentáře u knih

Kiss Kiss Gene Simmons

Dva pracovití podnikatelé vs dva bohémové. Jeden bez druhého by to nebyly KISS. Toto je pohled podnikatele, který pro peníze udělá vše. Žid, který jezdí po světě s logem, které obsahuje lomená "s" , ztratí kvůli podobným postojům otce, aby pak v pokročilém věku plakal na jeho hrobě, prosil za odpuštění a ještě se při tom pro peníze nechal natočit samozřejmě. Tehnle člověk nadělal v životě spousty chyb, ale měl vždy peníze. Kdo zná KISS, ví že Gene nenávidí Petera a hlavně Ace za to, že je skalní fanoušci milují víc, než jeho. V knize je to znát. Jak píše Rudykri , je třeba si přečíst knihy i od ostatních členů a sestavit si opravdový obraz KISS.

01.12.2015 3 z 5

Ničeho nelituji aneb Jak to bylo s Kiss Ničeho nelituji aneb Jak to bylo s Kiss Ace Frehley

Taky nechápu, jak může být někdo takový ychtyl (nechtěl jsem napsat blb) a použít jako obal knihy fotku s čtveřicí KISS, kde Ace supluje revivalový muzikant.
Ace by se tomu sice zasmál s prstem na čele, ale fakticky je to ostuda vydavatele. Příště se na to snad radši vyserte a nechte to někomu, kdo používá mozek a nečeká jen na to, co to vynese.

01.12.2015