sira sira komentáře u knih

Merkaba Merkaba Jeanne Ruland

Naprosto skvělá kniha! Poskytuje základní a podrobné informace krok za krokem, jak aktivovat merkabu. Je psaná velmi jednoduše, ale obsahuje vše potřebné pro toho, kdo s merkabou začíná pracovat. Rozhodně mohu doporučit.

20.05.2016 5 z 5

Síla a moc krystalů Síla a moc krystalů Pandora Geddes

Přehledná, jednoduše psaná kniha o základním využitím krystalů. Obsahuje základní techniky práce s kameny a popis několika vybraných krystalů. Na popis krystalů jsou k dispozici lepší knihy, ale popis využití kamenů je zde skvělý. Určitě doporučuji pro začátek práce s krystaly. Navíc - kniha je maličká, vejde se všude do kapsy a můžete si průběžně vše opakovat:-)

09.05.2016 4 z 5

Zdeněk Hajný Zdeněk Hajný Karel Funk

Krásně zpracovaná kniha - kdo má rád tohoto malíře, tomu mohu knihu doporučit.

Kameny 2 od A do Z Kameny 2 od A do Z Judy Hall

Kniha je zpracována stejně jako první díl. Mám už všechny tři díly od autorky a myslím si, že je to ten nejlepší přehled krystalů, který jsem viděla.

Nanebevzatí mistři Nanebevzatí mistři Doreen Virtue

Mám od této autorky několik karet, ale tyto mi přijdou nejlepší - tj. nejlépe se mi s nimi pracuje. Jsou krásně zpracované - mohu doporučit.

Poselství pro Kmen mnoha barev Poselství pro Kmen mnoha barev Kiesha Crowther

Skvělá kniha, která shrnuje mnoho věcí, které jsem někde četla, nebo slyšela a propojuje je ve smysluplný celek. Knihu jsem četla jedním dechem a jenom lituji, že nebyla delší. Oceňuji i pár praktických rad, které si člověk může z knihy vzít.

V rezonanci s přírodou V rezonanci s přírodou Hans Andeweg

Výborná kniha plná informací, ale i praktických postupů, jak můžeme pomoci přírodě. Rozhodně stojí za přečtení!

Skrytá moc drahých kamenů Skrytá moc drahých kamenů Josef Pavel Kreperát

Výborná kniha - stále se k ní vracím. V porovnání s jinými oceňuji, že je u všech kamenů uvedeno, zda se u nás vyskytují a pokud ano, tak je přímo zmíněno, kde je možné je najít.

03.01.2016 5 z 5

Andělé, dévové a duchové rostlin Andělé, dévové a duchové rostlin Wolf-Dieter Storl

Kniha byla velmi zajímavá, obsahuje mnoho informací, které si většina lidí neuvědomuje a dává mnoho věcí do smysluplných souvislostí. Určitě stojí za přečtení! Jenom jedna malá výtka - autor klade velká omezení sobě (a čtenářům), když se chtějí setkat blíže s rostlinnou říší. Zřejmě si myslí, že rituály jsou nezbytné, já to vnímám jako omezující, ale jsem moc ráda, že jsem měla možnost si knihu přečíst a udělat si svůj názor:-)

03.01.2016 4 z 5

Bytosti přírody – setkání s přáteli člověka Bytosti přírody – setkání s přáteli člověka Margot Ruis

Výborná kniha. Skvěle napsané zážitky, o kterých můžeme nejen snít, ale i zažít. Doporučuji všem, kteří se chtějí více přiblížit přírodě.

22.11.2015 5 z 5