Simona814 Simona814 komentáře u knih

Ostravská mystéria Ostravská mystéria Marek Skřipský

Takové milé příjemné pohádky s trochou historie. Dobro vždycky zvítězí. Jediné co mi vadilo, byl formát knihy. Mám brožované vydání, a jak je hodně silné, tak se mi za půlkou hůř četlo. Za mě příjemná oddychová knížka.

21.02.2022 4 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Krásná knížka. Sice drsná, asi jako doba, o které pojednává, ale jedna z nejhezčích jaké jsem kdy četla.

10.04.2023 5 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Knihy od Browna jsou lepší, ale ani tahle nebyla špatná, dobře se četla. Knížka má zajímavý a stále aktuální námět, a to krása kolem nás, nejen u lidí, ale i např. u a uměleckých děl a staveb.
V poslední době mám štěstí na to, že jsou v knihách chyby a vynechaná slova. I tady byl stejný problém.

31.03.2022 3 z 5

Útěk ze Severní Koreje Útěk ze Severní Koreje Blaine Harden

Zajímavý a dobře napsaný příběh. Vzpomínky od kluka až po dospělého chlapa. navíc se dozvídáme o situaci v Severní Koreji od okupace Japonskem a potom za Kim-Ir-Sena. Co mě, ale rušilo při čtení byly pravopisné chyby, přehozená písmena, chybějící písmena, chybějící slova ve větě, prostě špatná nebo žádná korektura textu.

16.11.2021 3 z 5

Malý kamarád Malý kamarád Donna Tartt

Stejně jako Stehlík, čtivá knížka. Konec se mi zdál trochu otevřený a dost nepravděpodobné bylo, že neplavec vydrží dva dny šlapat vodu a neutopit se. Když jsem jí dočetla, nebyla jsem několik dnů schopná začít číst něco jiného, pořád jsem na ní myslela.

12.10.2021 4 z 5

Podivuhodný příběh Viktora Bambase aneb škola optimismu Podivuhodný příběh Viktora Bambase aneb škola optimismu Jaroslav Boček

První půlka knížky ještě šla, čekala jsem, že se to třeba zlepší. Opak byl pravdou, čím jsem přečetla víc stránek bylo to horší a horší, naštěstí byla krátká. Takový škvár jsem snad ještě nečetla.

21.02.2022