sexolog sexolog komentáře u knih

Tuskulské hovory Tuskulské hovory Marcus Tullius Cicero

bolestive spatna kniha, silene nudny. jak se na to mohl cicero podivat a rict si: "jo tohle je skvely rozhodne chci aby TOHLE lidi cetli mhmm, rozhodne tim nestracim cas ostatnich." ja mohl delat tolik lepsich veci nez cist tuhle sracku, mohl jsem se naucit jak delat palacinky (uz umim livance), ale kamarad mi to dal k narozkam, ze je to jako filozofie, me o ni bavi mluvit, cicero nema talent na psani knih mozna s nim felit byla sranda idk. ale spisovatel je desnej. treba ta cast o stari, sami jednoznacny veci!!! KAZDEJ TO VI. mozna to tehda nevedeli (asi) ale dneska je to dost samozrejmy, teda az na tu cast ze je dobry byt starej protoze uz nema sexualni chute nebo neco v tom stylu (????). opravdu nevim jak je erektilni dysfunkce dobra ale ok...
nebo kniha o utrpeni... ukazkova lez! my jsme bohove, kazdy z nas. je absolutne nezbytne abyste si uvedomili ze ten clovek co je mezi tebou a tou hezkou holkou co bohuzel uz ma kluka je vy!!
v ty knize jsou bud samozrejmy objektivni fakta zivota a nebo mozkovy vyplody pro pseudo intelektualy co si nostalgii honej k predstave antickyho svetu kteryho nikdy nebyli soucasti.
Pokud mate chut na nejaky zajimavy napady co vam muzou zmenit perspektivu prectete si "moc pritomneho okamziku" Uzasna kniha. velmi vyrazne mi zmenila zivot. to nemuzu rict o cicerovi.

21.11.2021