Sabina2705 Sabina2705 komentáře u knih

Heavy Metal Heavy Metal Kory Grow

Úplne súhlasím. Túto knihu som vlastne ani nečítala, len som si ju pozrela v kníhkupectve. Ale úplne mi to stačilo.

04.05.2013

Kráska Kráska Julie Garwood

Veľmi dobrá kniha. Nemohla som sa od nej odtrhnúť :)

04.05.2013 4 z 5

Upírska akadémia Upírska akadémia Richelle Mead

Super!!! Už sa neviem dočkať druhej časti.

10.03.2013

Krstný otec Krstný otec Mario Puzo

Vynikajúca kniha. A hoci to nie je úplne môj žáner, veľmi sa mi to páčilo. Strašne dobre sa to číta a dej je tiež super. Trošku mi síce vadilo, že najprv sa tam niečo stalo a až potom bolo to, čo tomu predchádzalo. Ale to je len môj názor :) a tá kniha je proste super. Normálne to je tak písané, že z toho mám pocit, akoby sa sám autor niekedy osobne stretol s mafiou alebo dokonca do nej patril. Proste bomba.

03.03.2013 5 z 5

Ako z románu Ako z románu Zuzana Šulajová

Fajn kniha. Dobre sa mi to čítalo a bolo to aj celkom pútavé :)

20.02.2013 4 z 5

Encyklopédia psov Encyklopédia psov Bruce Fogle

Veľmi dobre urobená encyklopédia. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi psov alebo si len radi pozerajú fotky, lebo ich tam je fakt veľmi veľa :)

21.01.2013 5 z 5

Nesmrteľní Nesmrteľní Alyson Noël

Super ukončenie série. Bolo to napínavé a konečne sa všetko vyriešilo :)

27.12.2012

Navždy Navždy Alyson Noël

Mne sa to páčilo. Celá séria bola zaujímavá. Hlavne sa mi páčilo, že to neboli zase upíri. Bol to síce ďalší klasický milostný trojuholník, ale bolo to dobré :)
Aní* : Súhlasím s tebou. České obálky tejto série sú hnus, ale slovenské celkom ujdu :)

26.12.2012

Cudzia krv Cudzia krv Andrea Coddington

Veľmi pekná kniha so zaujímavým príbehom. Dobre sa to čítalo, ale to, ako sa Zuzana a Peter dali dohromady, sa mi zdalo strašne rýchle. Ale aj tak je to veľmi dobrá kniha. Ešte k tomu ja od našej autorky, takže super :)

15.12.2012 4 z 5

Atramentové srdce Atramentové srdce Cornelia Funke

Čítala som celú trilógiu a veľmi ma nadchla. Prvá časť je výborná,ale druhá a tretia sú úžasné. Vďaka tejto knihe som sa naučila vážiť si knihy. Odporúčam.

15.12.2012 5 z 5

Vtáky v tŕní Vtáky v tŕní Colleen McCullough

Táto kniha je pre mňa najkrajšia zo všetkých. Úplne som sa do toho vžila. Niektoré časti som si už toľkokrát čítala, že ich poznám naspamäť.

29.07.2012 5 z 5

Bozk Bozk Jacqueline Wilson

Začalo sa mi to páčiť asi 50 strán pred koncom.Takže čo dodať...

29.07.2012 2 z 5