ritmaister ritmaister komentáře u knih

Ve službách SS proti Hitlerovi Ve službách SS proti Hitlerovi Václav Miko

pochopitelně nemusíte se mnou souhlasit.Kdo má zájem,obdrží ode mne kompletní recenzi autorových nesmyslů.(je to v souboru doc(micrososoft Word).Protože si myslím,že mladá generace nemůže být krmena těmi nesmysly.Autor o této tématice už prý napsal 13 knih.No nazdar.četl jsem jen jednu a stačilo to.(prostě kšeft je víc jak literatura)

17.01.2019

Ve službách SS proti Hitlerovi Ve službách SS proti Hitlerovi Václav Miko

s naučnou a historickou literaturou toto dílo nemá nic společného to je ujištění pro www.databaze knihUjišťuji,že se příběh nikdy neodehrál.I člověk s nízkým IQ zjistí že jde o brak,který je plný historických nesmyslů.Nedivím se že nakladatelství "Petrklíč" na upozornění,že nerecenzuje svoje vydávané pitomosti,vůbec nereaguje(vždyť nejde o literaturu,ale o prachy)nereaguje ani autor,který skrývá svou mailovou adresu.On ji prý má své webové stránky už půl roku ve výstavbě.Ale ,magdusko ,nejde o román nýbrž paskvil.Neférový je i závěr.Pokud někdo píše literaruru "faktu"má právo popsat i další budoucnost přeživších účastníků.Oni nebyli a to je nefér.Byl to jen trik,jak zvěrohodnit svoje mizerné dílo.Takže úroveň rodokapsu

17.01.2019