pzjanka

Zaľúbená princeznáZaľúbená princeznáMeg Cabot

Možno pre také 10 ročné dievčatá by sa veľmi páčila. Pre mna to bolo slabé, taký dievčenský románik.

Živly nociŽivly nociSherrilyn Kenyon

mám rada knihy od tejto autorky a zatial sa mi všetky veľmi páčili. ale ked som si prečítala tuto knihu, nepáčila sa mi až tak ako ostatné. Bola dobrá ale... stále mi tam niečo vadilo. Ale nemôžem povedať, že to boli vyhodené peniaze, ked som si ju kupila.

Aprílové dievčaAprílové dievčaMartina Solčanská

Dala si čítať, síce to nebol žiadny trhák, ktorý by ma veľmi zaujal, že by som sa nevedela odtrhnut od knihy. Myslím, že najviac mi nadilo jeho meno :D. a prekvapil ma koniec.

Nočné objatieNočné objatieSherrilyn Kenyon

Na knihách Sherrilyn Kenyonovej sa nedá nič pokaziť. Obdivujem ako vie všetky knihy dokonale prepojiť.

Závistlivý mesiacZávistlivý mesiacThomas Christipher Greene

Prišlo mi to nudné a nezáživné.

03.01.2012

Čas anjelovČas anjelovA. Rice (pseudonym)

knihu som si kupovala z veľkým nadšením, ale potom som sa veľmi sklamala. Táto kniha má byť otom ako sa dostane do minulosti a ešte v polovici tejto knihy tam nebol. Najviac ma chytila posledná veta. Tá to jedine oživila.

03.01.2012

Dievča z minulostiDievča z minulostiZuzana Šulajová

Aj napriek tomu, že od slovenských autorov nečakam veľa, toto bolo pekné. Bolo to zaujímavé.

03.01.2012

Nič nás nerozdelíNič nás nerozdelíVeronika Vajayová

kniha bola nudná a zle napísaná. Mala som problém to dočítať. Absolútne sa mi nepáčila a konec ma už uplne dorazil.

ÚtočiskoÚtočiskoNicholas Sparks

knižky od Nicholasa Sparksa milujem, takže samozrejme, že sa mi páčila aj táto. Bolo to také ľahké čítanie. Veľmi pekná knižka.

Meno vetraMeno vetraPatrick Rothfuss

celá kniha sa mi páčila, aj ked si myslím, že som to nepochopila. Koniec bol divný, ale celkovo sa knižka zľahka čítala. aj napriek koncu sa mi kniha veľmi páčila. ale myslím že má byť pokračovanie.