pzjanka pzjanka komentáře u knih

Zaľúbená princezná Zaľúbená princezná Meg Cabot

Možno pre také 10 ročné dievčatá by sa veľmi páčila. Pre mna to bolo slabé, taký dievčenský románik.

Živly noci Živly noci Sherrilyn Kenyon

mám rada knihy od tejto autorky a zatial sa mi všetky veľmi páčili. ale ked som si prečítala tuto knihu, nepáčila sa mi až tak ako ostatné. Bola dobrá ale... stále mi tam niečo vadilo. Ale nemôžem povedať, že to boli vyhodené peniaze, ked som si ju kupila.

03.01.2012 3 z 5

Aprílové dievča Aprílové dievča Martina Solčanská

Dala si čítať, síce to nebol žiadny trhák, ktorý by ma veľmi zaujal, že by som sa nevedela odtrhnut od knihy. Myslím, že najviac mi nadilo jeho meno :D. a prekvapil ma koniec.

03.01.2012 3 z 5

Nočné objatie Nočné objatie Sherrilyn Kenyon

Na knihách Sherrilyn Kenyonovej sa nedá nič pokaziť. Obdivujem ako vie všetky knihy dokonale prepojiť.

03.01.2012 4 z 5

Závistlivý mesiac Závistlivý mesiac Thomas Christipher Greene

Prišlo mi to nudné a nezáživné.

03.01.2012 2 z 5

Čas anjelov Čas anjelov Anne Rice (p)

knihu som si kupovala z veľkým nadšením, ale potom som sa veľmi sklamala. Táto kniha má byť otom ako sa dostane do minulosti a ešte v polovici tejto knihy tam nebol. Najviac ma chytila posledná veta. Tá to jedine oživila.

Dievča z minulosti Dievča z minulosti Zuzana Šulajová

Aj napriek tomu, že od slovenských autorov nečakam veľa, toto bolo pekné. Bolo to zaujímavé.

03.01.2012 4 z 5

Nič nás nerozdelí Nič nás nerozdelí Veronika Vajayová

kniha bola nudná a zle napísaná. Mala som problém to dočítať. Absolútne sa mi nepáčila a konec ma už uplne dorazil.

03.01.2012 1 z 5

Útočisko Útočisko Nicholas Sparks

knižky od Nicholasa Sparksa milujem, takže samozrejme, že sa mi páčila aj táto. Bolo to také ľahké čítanie. Veľmi pekná knižka.

03.01.2012 5 z 5

Meno vetra Meno vetra Patrick Rothfuss

celá kniha sa mi páčila, aj ked si myslím, že som to nepochopila. Koniec bol divný, ale celkovo sa knižka zľahka čítala. aj napriek koncu sa mi kniha veľmi páčila. ale myslím že má byť pokračovanie.

03.01.2012 5 z 5