Olynka Olynka komentáře u knih

Poselství našich předků a rodových linií v číslech Poselství našich předků a rodových linií v číslech Ester Davidová

Už jen ten název knihy ve vás vzbudí touha a zvědavost poznat hlouběji co se skrývá v rodech podle životních čísel. Jaký je váš úkol, co pochopit, co pustit, co změnit, komu odpustit, koho pochopit a jak na sobě pracovat. Každé životní číslo má i svůj úkol. Je v ní spoustu momentů, kdy pochopíte, že prapředci, kteří trpěli jakýmkoliv způsobem, nebo se potýkali nedostatkem, či strachem, ovlivňují i naše současné životy. Každé životní číslo má své rodové poselství. Přečtením knížky to nekončí. Vracíte se, spojujete si čísla s rodinnými příslušníky a víte.. děkuji za naprosto dokonalou studii.

13.12.2022 5 z 5

Ten nejlepší dárek pro Tebe Ten nejlepší dárek pro Tebe Markéta Bohatá

Knížku jsem dostala jako dárek od milé osoby. A víte, že berličky vždy přichází v ten správný čas? Jsem vděčná za krásná, životní a velmi hladící slova Markétky. Jsme tvůrci našich životů a pokud si něco moc přejeme, Vesmír nám to dá. Knížka je vhodná pro všechny, co hledají odpověď na jakoukoliv životní situaci. Stačí si zalistovat. Doporučuji.

11.04.2021 5 z 5

Od slz k vítězství - Spirituální cesta od utrpení k osvícení Od slz k vítězství - Spirituální cesta od utrpení k osvícení Marianne Williamson

Marianne opět nezklamala..jedním dechem a opakovaně..na stole jako berlička pomoci :)

19.04.2017 5 z 5

Návrat k lásce Návrat k lásce Marianne Williamson

Nemám slov. Knihy M. Williamson jsou pro mě pokladem. Taktéž nově vyšlá kniha Od slz k vítězství. Aach :)

18.04.2017 5 z 5