Nneznalek Nneznalek komentáře u knih

Ze Strahova do NASA: Cesta za americkým snem Ze Strahova do NASA: Cesta za americkým snem Martin Kroupa

Dočetl jsem jen po poslední část. Oba protagonisti jsou nejspíš extrémně nesympatičtí arogantní lidé. Sám jsem projel USA (jejich vysněný roadtrip) v 90 letech na turistická víza. Aniž bych se tam někde ponižoval v nelegálních jobech a spal s 10 lidmi v místnosti a jedl špagety s máslem. Půjčit si auto ve 3 lidech nebylo moc drahé a benzín také ne. Spalo se ve stanu zadarmo. Jídlo za stejnou cenu jako u nás a vařili jsme si na vařiči lepší stravu. Do UK jsem taky přišel jako ilegál. A ano není to lehké. Ale dala se sehnat práce za hotové a jsem si naprosto jistej že ty milióny Mexičanů v USA si to taky umí nějak zařídit. Časem se najdou způsoby jak pobyt legalizovat. Ale rozhodně ne takto složitě jako milióny dopisů. Pak taky ten jejich soudní spor. Bože můj. Paní je nejspíš nějaká kompulzivně-obsesivní autistka co si libuje v byrokracii a nedostatek sebevědomí si kompenzuje tím že nad každým vyhraje protože je nadřazená. Ještě že jsem si tu knihu půjčil v knihovně a neplatil za ní. Odpad.

09.11.2023 odpad!