Nikolča Nikolča komentáře u knih

Upíří pasti Upíří pasti Victor Gischler

Mě tato kniha moc nenadchla. Přišlo mi že autor smíchal až moc fantazie do jedné knihy. Dá se to přečíst není to nijak hrozné, ale nejspíš bych tuto knihu nikomu nedoporučila.

21.04.2014 2 z 5

8,4 Richterovy stupnice 8,4 Richterovy stupnice Peter Hernon

Zajímavá knížka. Nikdy jsem nečetla knihu o zemětřesení ani o podobném tématu. Trochu mě nebavilo jak autor popisuje průběhy zemětřesení a různé vlny otřesů. Ale pokud tohle člověka zajímá tak si tam své najde. Líbil se mi příběh knihy. O tom jak se všechno zhroutí, když zemi zasáhne velké zemětřesení. Nikdo na to nikdy není připraven a vždy je mnoho mtrvých. Kniha byla hezká a zajímavá.

19.10.2013 3 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Elizabeth George

Tato knížka se mi hrozně líbila. Od začátku do konce to bylo napínavé a četlo se to jedním dechem. Kdo má rád detektivní a napínavé knížky tak to je přesně pro něho. Má nepředvídatelný konec a vždycky když už si myslíte, že jste to vyřešili tu zápletku tak se na druhé straně dozvíte, že jste úplně mimo. Opravdu hezká kniha.

01.09.2013 4 z 5

Smradlavý pes Smradlavý pes Martin Komárek

Velice zvláštní kniha. Nikdy jsem takovou neviděla a popravdě nevím jestli se mi líbí či ne. Občas je něco na zamyšlení a někdy nechápu co tím autor chtěl říci. Asi bych tuto knihu nedoporučila, ale na zamyšlení není špatná.

28.12.2012 1 z 5