Nelianka Nelianka komentáře u knih

Páni tato kniha mě zaujala hned na první stránce, když už jsem byla v polovině knihy vypadalo to že velké dobrodružství čtrnáctiletého kouzelníka Albuse už je u konce ale pokračování druhé části je naprosto úžasné doporučuji tuto knihu úplně všem

10.03.2017 5 z 5

Zachraňte faraona Zachraňte faraona Renée Holler

Kniha se mi moc líbila, starý Egypt mám moc ráda a díky této knížce jsem se o něm dozvěděla mnohem víc.

15.09.2016 4 z 5

Samson – zázračný skokan Samson – zázračný skokan Pippa Funnell (p)

Páni netušila jsem jak mě příběh o koních může natchnout, tento příběh je ale i trochu smutný ale jako vždy to dobře dopadne.

10.09.2016 3 z 5

Růženka – úžasný poník Růženka – úžasný poník Pippa Funnell (p)

Opravdu krásná knížka, moc se mi líbila už jen kvůli tomu že ji psala autorka která s koňmi už určitě něco zažila.

10.09.2016 3 z 5

Zázrak – kůň snů Zázrak – kůň snů Pippa Funnell (p)

Tato knížka se mi moc moc moc moc líbila je to opravdu krásná knížka o koních a moc jí všem doporučuji.

10.09.2016 4 z 5

Pobřeží koster Pobřeží koster Thomas Brezina

Tato další úžasná detektivka Klubu tygrů je opravdu hodně napínavá a strašidelná a má to úplně jiný příběh než čekáte.

Fantom Benátek Fantom Benátek Thomas Brezina

Knížka je moc krásná velmi napínavá a chvílemi i velmi vtipná.

09.09.2016 4 z 5

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Tato fantasy knížka je moc krásná a když jsem ji četla každý volný okamžik který jsem měla jsem věnovala jen čtení této knihy

09.09.2016 4 z 5