natalkaemzx natalkaemzx komentáře u knih

Kazišuk Kazišuk Kateřina Chaloupková

Tato kniha je strašně úžasná, začala jsem ji číst 4.1 2024 a dokončila ji hned druhý den :D kniha vás úplně vtáhne do děje, že prostě nedokážete přestat číst. strašně jsem se u knihy nasmala,přísahám ze mi z mých záchvatu smíchu tekly i slzy, a ne jen jednou. kniha je uplne dokonalá a jsem rada ze jsem učinila rozhodnuti si knihu přečíst, vůbec toho nelituji. četla jsem ji jako e-knihu a rozhodne si ji koupím i v reálné podobě protože ji fakt ve své knihovně proste potrebuju! jestli přemýšlíte nad tím, jestli si knihu pořídit tak jednoznačně ANO!! Postavy jsou mi strašně sympatické (teda některé, třeba Sandru bych s radostí zastřelila ;D ) a taky chci takového Austina domu, kdo by nechtěl ze. i s hlavní postavou Hope jsem naprosto spokojena a je mi velmi sympatická! A její nevlastní bracha? No ten zandává taky úžasný hlášky u kterých se vždy smeju jak šílena :DD a i u Hope me zabil například “SAMPONEK a spousty dalších. Autorka taky umí dokonale popsat spicy scény. takze pokud váhate tak určitě kupujte, protože vám mohu zajistit, ze se zasmějete a příběh si velmi užijete.

05.01.2024 5 z 5