Naira Naira komentáře u knih

Vymyslela som si ťa Vymyslela som si ťa Francesca Zappia

Knížku jsem přečetla jedním dechem za dva dny. Hrozně pěkný a zajímavý příběh o schizofreničce. Na konci velké zvraty, které byly opravdu velkým překvapením. Zábavné, čtivé, jen bych vynechala některé dějové linky.

21.08.2019 5 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Velmi zajímavá a napínavá knížka od samého začátku. Ani podle názvu by mě nenapadlo, jak vše nabere obrátky a v závěru vyvrcholí. Za mě hezky členěná kniha do kapitol dle dní jak napovídá název, vše zajímavě popsané. Když se člověk začte, děj si živě představí a prožívá. Přečetla jsem ji jedním dechem. Životní příběhy a něco “mimo lidské chápání” se odehrává i v běžném životě. O to víc tuto knihu doporučuji přečíst.

04.07.2020 5 z 5

Se psem mě baví svět Se psem mě baví svět Igor Chaun

Čtivé příběhy pro milovníky pejsků. Přiznávám se, že ne u jednoho příběhu mi ukápla i slza. Lákavá je obalem i obsahem obohacené o pěkné ilustrace.

21.08.2019 4 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Začátek knížky byl hodně nepřehledný kvůli jménům, které Halina popisovala a hodně skalala z děje do děje. Čím déle jsem knížku četla, tím víc mi vše přišlo přehlednější a smysluplnější. Není to sice jedna z top knížek, ale přečíst se dala.

23.02.2020 3 z 5