Mr.Miagi Mr.Miagi komentáře u knih

Stíny paramského hvozdu Stíny paramského hvozdu Jan Kšanda

Kniha ze začátku zaujme mysteriózním úvodem, kdy je z neznámých důvodů přerušena těžba dřeva probíhající na okraji Paramského hvozdu. Je na tobě, abys jako královský vyšetřovatel zjistil proč. Máš k dispozici max. počet bodů které rozdělíš mezi vlastnosti postavy což pro mě byla zajímavá novinka, stejně jako originální, i když trochu složitější soubojový systém.. Po úvodu však veškeré mysteriózno bere za své a následuje odlehčený děj, což pro mě bylo zklamáním, protože se kniha najednou tvářila úplně jinak než na začátku slibovala.. Nicméně jsem si po chvíli na styl vyprávění zvyknul a bez očekávání pokračoval dále.. Nebudu to natahovat - velmi jsem se pobavil. Kniha nabízí širokou škálu postav a stvoření ze všech koutů fantasy a nikdy nevíte co se objeví příště. Babar co šikanuje? Trpaslík co tě ožere? Upír nebo ježibaba? Možností je spousta a existuje více cest jak příběh dokončit.. Obtížnost střední.. Dávám 80-85%.. Přeji příjemné čtení..

04.01.2021 4 z 5

Přístav nebezpečí Přístav nebezpečí Ian Livingstone

Jedná se o průměrný kus z dílny FF volně navazující na Město zlodějů. Ilustrace nejsou co bývaly.. Velké plus dávám za pevnou vazbu..

11.10.2020 3 z 5