Monika1717 Monika1717 komentáře u knih

Slovotvorba a slovní zásoba: testy pro žáky 5. tříd Slovotvorba a slovní zásoba: testy pro žáky 5. tříd Hana Mikulenková

Super testy vhodné k procvičování slovní zásoby i jako příprava na přijímací zkoušky.

13.08.2020 5 z 5

Procvičujeme češtinu 5 – Pracovní sešit 2 Procvičujeme češtinu 5 – Pracovní sešit 2 Hana Mikulenková

Procvičování vhodné k rozvoji slovní zásoby a mluvnice. Všechny tyto malé pracovní sešity jsou velmi vhodné jako doplňkový materiál k jakémukoli typu učebnice.

13.08.2020 5 z 5

Procvičujeme češtinu 5 – Pracovní sešit 1 Procvičujeme češtinu 5 – Pracovní sešit 1 Hana Mikulenková

Opakovací cvičení na procvičování mluvnických jevů a rozvoj slovní zásoby. Vhodné na domácí procvičování.

13.08.2020 5 z 5

Procvičujeme češtinu 4 – Pracovní sešit 2 Procvičujeme češtinu 4 – Pracovní sešit 2 Hana Mikulenková

Opakovací cvičení na rozvoj mluvnice a slovní zásoby, malý formát, přehledné uspořádání.

13.08.2020 5 z 5

Procvičujeme češtinu 4 – Pracovní sešit 1 Procvičujeme češtinu 4 – Pracovní sešit 1 Hana Mikulenková

Pracovní sešit na procvičování mluvnice, nenáročná cvičení.

13.08.2020 5 z 5

Pravopis: testy pro žáky 5. tříd Pravopis: testy pro žáky 5. tříd Hana Mikulenková

Super testy, dají se používat i pro děti ve 4. třídě.

13.08.2020 5 z 5

Porozumění textu: testy pro žáky 5. tříd Porozumění textu: testy pro žáky 5. tříd Hana Mikulenková

Super testy. Používám pořád.

Slabikář - Do světa slov Slabikář - Do světa slov Lenka Březinová

Slabikář používáme v současnosti, jsem s ním spokojená. Ilustrace jsou velmi pěkné a texty srozumitelné. Kniha je velmi barevná a dětem se líbí.

13.08.2020 4 z 5

Slabikář Slabikář Radek Malý

Texty někdy divné, obrázky hrozné. Pamatuji se, že tam byl nějaký obrázek a nikdo z dětí nedokázal říct, co to je. Už ho nepoužíváme.

13.08.2020 2 z 5

Lili a Vili ve světě psaní Písanka od A do Z Lili a Vili ve světě psaní Písanka od A do Z Zuzana Maňourová

Písanka je vhodná pro začátek 2. třídy na zopakování a procvičování tvarů písmen.Je možné z ní také zadávat domácí úkoly.

13.08.2020 5 z 5

Lili a Vili ve světě psaní - Písanka 4 pro 1. ročník ZŠ Lili a Vili ve světě psaní - Písanka 4 pro 1. ročník ZŠ Zuzana Maňourová

Poslední díl písanek pro 1. ročník. Písanky mají velmi pěknou grafiku, před časem jsem je používala v 1. třídě, děti se podle ní naučily v pohodě psát. Nicméně podobných písanek je celá řada.

13.08.2020 5 z 5

Lili a Vili ve světě psaní - Písanka 3 pro 1. ročník ZŠ Lili a Vili ve světě psaní - Písanka 3 pro 1. ročník ZŠ Zuzana Maňourová

Písanka pro 2. pololetí 1. třídy.

Lili a Vili ve světě psaní Lili a Vili ve světě psaní Zuzana Maňourová

Písanka pro prvňáčky, navazuje na 1. díl. Velmi pěkná grafika.

Lili a Vili ve světě psaní Lili a Vili ve světě psaní Zuzana Maňourová

Písanka pro prvňáčky. Je vhodná pro 1. pololetí, obsahuje uvolňovací cviky a nácvik psaní prvních písmen.

Nové příběhy pejska a kočičky Nové příběhy pejska a kočičky Miroslav Graclík

Knihu jsem v knihovně jen prolistovala, v životě by me nenapadlo, ze někdo bude chtít převyprávět tuhle českou klasiku. A ty obrázky - hrůza.

13.08.2020 1 z 5

Tři oříšky pro Popelku Tři oříšky pro Popelku Miroslav Graclík

Pěkné vypravování o nejkrásnější české pohádce.

Kočky Kočky Marie Říhová

Krásná kniha o chovu krásného zvířete s nádhernými obrázky. Srozumitelný text. Knihu jsem koupila 10 ti letému klukovi, když jim do rodiny přibyl kocour. Neměl problém s pochopením textu.

Přírodovědné hry Přírodovědné hry Jitka Macenauerová

Všechny pokusy fungují, jen se někdy udělá menší nepořádek. Děti zábavnou formou odhalují zákonitosti přírody. Napsáno srozumitelně a s láskou. Knihu jsem přečetla, i když už malé děti nemám. Autorka je moje kolegyně a je přírodovědou úplně pohlcena.

12.08.2020 5 z 5

Narozeniny Narozeniny Jiří Hanibal

Kniha se mi moc nelíbila, snad jsem ji ani nedočetla.

11.08.2020 2 z 5

Když pláče les Když pláče les Jiří Hanibal

Knihu jsem četla na gymnáziu, když jsem potřebovala udělat ze dne na den referát z knihy českého autora. Kniha se mi moc nelíbila. Jiří Hanibal má mnohem lepší knihy.

11.08.2020 3 z 5