mishule90 mishule90 komentáře u knih

Habibi Habibi Baja Dolce

Cassie je studentkou vysoké školy, která ve svém volném čase píše příběhy na on-line platformu. Je štěstím bez sebe, když ji jednoho dne osloví nakladatelství L&L publishing, aby napsala pod jejich vedením příběh do soutěže. Má to však jeden velký háček a tím je Harry.

Harry neboli Habibi, který žije dvojí život. Ve dne se stává redaktorem a v noci zase manažerem nočního klubu LocalX. Nikdy o sobě netvrdil, že je princem z pohádky, který přijede na bílém koni. Je jeho pravým opakem. Neznám dokonalejšího Bad boye než je Habibi. Je arogantní? Je vulgární? Je sprostý? Ano, to opravdu je.

Myslíte si, že Cassie, která působí jako slušňačka nezvládne takového člověka, jako je Habibi, poslat do míst, kde slunce nesvítí? Zvládne a úplně s přehledem, protože zdání může klamat, ale Cassie má své vlastní názory a nenechá se si nic líbit.

Úžasně je vykreslena chemii mezi hlavními postavami - bylo to žhavé a sexy. Vše je doplněno o velmi vtipné dialogy. Nevím jak vy, ale já se i u tohoto žánru ráda zasměji. Což podle mě autorka zvládla na výbornou.

Celý příběh je skvěle promyšlený a originální. Nikdy by mě nenapadlo, že se dá spojit prostředí nočního klubu s nakladatelstvím. Báječný nápad!

Začátek byl pro mě trochu pomalejší, ale když se to rozjelo, nešlo knihu odložit! Zápletka byla ukryta ve spoustu tajemstvích, které se postupně odkrývaly. Celou dobu jsem neuhádla, co za vším bylo opravdu jsem takový závěr nečekala. Miluji na knihách, když jsem napnutá až do konce a vůbec nic netuším. To je u mě známka, že to autor prostě umí!

Máte rádi Dark romance s dokonalým Bad boyem? Tahle kniha mezi ně rozhodně patří.

Nejde to jinak, ale hodnotím 5/5* a nezbývá mi nic jiného, než se těšit na další díl :)
Byl by hřích nezmínit i boží obálku a ořízku! Dokonalost!

Moc děkuji autorce Baja Dolce a nakladatelství Venupress za poskytnutí knihy v rámci spolupráce :) Bylo to skvělé !

28.05.2023 5 z 5