Meggii Meggii komentáře u knih

Totalitní světovláda Totalitní světovláda Martin Herzán

Výborná kniha nadupaná fakty a hlavně podloženými fakty - odkazy na konkrétní čísla dokumentů přímo v textu a podobně. Někdy odkazy pravda chybí, ale pravdivost lze dohledat dnes již na internetu nebo v archivech. Kniha, která už v roce 2000 předpověděla 11. září 2011 a veškeré praktiky a obludnosti, které po tomto dni D nastanou ve světě. Kdybych věřila v nadpřirozeno, řeknu, že autor je skutečný věštec. Ale protože jsem realista, tak jen dávám hlubokou poklonu a díky za odvahu toto sepsat a vydat.

Třebíč ve spárech STB Třebíč ve spárech STB Martin Herzán

Velmi zajímavá kniha nadupaná fakty o zločinech komunismu v tomto městě i okrese. Informace, které zaujmou badatele z celé ČR, nejen z tohoto města, neboť odhaluje fakta a praktiky celostátního významu.

Třešť ve spárech StB Třešť ve spárech StB Martin Herzán

Velmi zajímavá kniha nadupaná fakty o zločinech komunismu v tomto městě i okolí. Informace, které zaujmou badatele z celé ČR, nejen z tohoto města, neboť odhaluje fakta a praktiky celostátního významu.

Jihlava ve spárech STB Jihlava ve spárech STB Martin Herzán