Mc-Marty Mc-Marty komentáře u knih

Čuk a Gek Čuk a Gek Arkadij Gajdar (p)

Nádherná kniha jen se mi nelíbí vnucování SSSR. :D

26.02.2015 2 z 5

Brána času Brána času Pierdomenico Baccalario

Líbí se mi propracovanost děje, pokud totiž skončíte na nějakém tom 4. nebo 5. dílu z 6 je to pořád příběh dávající smysl. Líbí se mi též e-maily Pierdomenica na začátcích každé knihy i ilustrace stran a úvodů do kapitol. Prostě super!

23.02.2015 5 z 5

První klíč První klíč Pierdomenico Baccalario

Líbila se mi celá série měl jsem ale mezi 5. A 6. menší pauzu (3 měsíce) ale má paměť nezahálel a má fantazie jakbysmet. Děj krásně vázal a bylo vidět, že ta zápletka nebyla tak jednoduchá a jednostranná jak se zdá. Prostě super!

04.03.2015 5 z 5

Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Philip Pullman

Nádherná kniha, která se sice rychle čte, ale děj mě úplně pohltil a takovýchto knih bych chtěl přečíst za svůj život sta tisíce. BOMBA!

Bobří věže Bobří věže Nigel Hinton

Jedna z nejlepších sérií, kterou jsem kdy četl. Jen škoda, že se čte tak rychle. Báječné prostřední a vůbec nepřehnané fantasy, ba naopak tak akorát. DOPORUČUJ!I

Kamenní strážci Kamenní strážci Pierdomenico Baccalario

Báječné jako ostatní díly. Osobně bych ale řekl, že tohle byl další jakýsi "odrazový můstek" k dalšímu a bohužel poslednímu dobrodružství. JINAK SUPER!