martinidd martinidd komentáře u knih

Příběh opravdové vášně Příběh opravdové vášně Blanka Milfaitová

Pěkně napsaný příběh,zajímavé jak se dá s marmeládou prorazit do světa :-) Mě ten styl i ty cestopisné pasáže vyhovují a nejspíš jsem nebyl objektivní, neboť jsem už pár marmelád měl předtím než jsem si to přečetl :-) No a stížnosti na to či ono neřeším každý má nějaký problém :-) Škoda jen ještě že cesta je obytnákem za dva melouny, a ne obytnou Avií to byl byl větší mazec :-)

29.11.2015 5 z 5

Všední den v kleci... i taková byla totalita Všední den v kleci... i taková byla totalita Zora Dvořáková

Dočetl jsem "silou vůle" kniha je koncipována stylem povídek "ze života" ovšem zde se jedná o kategorii JPP ,zdálky to vypadá jako sbor ideologických povídek a zblízka je to pravda :-) Každý za minulého režimu těžce trpěl ,otec ,matka, dědeček a babička děti i pes :-) Nevěříte tak si to přečtěte :-)

29.11.2015 odpad!

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Knihu Hlas pro vraha, kterou jsem v si vypůjčil jakožto "outsidera" mezi novinkami a říkám si nu což, přečtu si kontroverzní téma od české autorky uvidíme jak se někdo další pokusí vypořádat s minulostí , soudě podle úvodu na obálce, ale překvapení a přehodnocení mého "prvního dojmu" se dostavilo po prvních deseti stranách a knížku jsem musel Nutně! dočíst za víkend :-)Přestože některé děje bych já viděl jinak-také jsem z jiné generace:-) Tak pěkně úžasně čtivý příběh vycházející z reálného základu, od českého autora jsem nečetl ani nepamatuji ! A že už jsem nějakou tu knižku četl .

16.11.2015 5 z 5