martin5080 martin5080 komentáře u knih

Nechci jen existovat, chci žít Nechci jen existovat, chci žít Terka H (p)

Dechberoucí príběh Terčina života, všechny jeho pády ale také úspěchy. Popravdě tyto knihy normálně nečtu, a koupil jsem si ji jen proto že koukám na Terku na jejím a Balůova YouTube kanál. Kniha mě ale překvapila, první polovina knihy kdy popisuje smrt maminky a následný tvrdý pád na zem, ze kterého se těžko dostává mě dostal na kolena, nikdy jsem nic takového nezažil, změní vám to pohled na život, né zcela drasticky, ale zanechá to malé stopy, na které si doufám v momentech kdy je to potřeba vzpomenu. Druhá polovina knihy je hlavně o vztazích, cestování a životě a proč ho nepromarnit, to jsem od knihy čekal již od začátku, ale jsme rád že to tak nebylo. Jé hezké a motivující si počíst o takové drastické životní změně, a jak to na lidi působí, hned mě to nabudilo že sbalím ženu a kartáčky a vydám se za nimi. Styl autorky mi sedí, je takový uvolněný a příjmený (Jako důkaz jen podotknu že jsem knihu přečetl za 2 večery). Prostě Terko, skvělá práce!

17.02.2018

Mimozemšťané v Čechách Mimozemšťané v Čechách Jitka Lenková

Moc pěkná knížka o výskytu Mimozemšťanů v naší domovině. Zajímavé příběhy které stojí za přečtení a zamyšlení. Rozhodně doporučuji.

15.09.2016