Marionetta Marionetta komentáře u knih

Divoké karty - svazek první Divoké karty - svazek první George R. R. Martin

Pro mě byla tato kniha celkem zklamání,propaguje se tak,jako by to celé psal George R.R.Martin,až později zjistíte,že ve svazku skládajícího se z asi patnácti povídek napsal jednu.V souhrnu mě bavily asi tři povídky,například Spáč.Povídky jako například Duchařka zdolává Manhattan nebo Třicet minut nad Broadwayí! (ano bohužel je to výchozí povídka pro několik následujících) vůbec.Byly nudné,a obsah děje byste dokázali po přečtení říct maximálně ve dvou větách.První svazek jsem tedy nakonec nějak přečetla,ale druhý už si s nejvyšší pravděpodobností v knihovně nevypůjčím.

30.06.2017 2 z 5

Hawksmoor Hawksmoor Peter Ackroyd

Knížku jsem ani nedočetla,nelíbila se mi.Vadily mi časti kde jako hlavní postava vystupoval architekt Nicholas Dyer - zde je vše psáno stylem á la Komenský,zpomalovalo to děj a bylo pro mě těžké se do něj vžít.Ostatní části na mě působily dějově nenávazně. Text je nepřehledně členěn a to způsobuje špatnou orientaci v časové posloupnosti.

03.08.2016 2 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Tato kniha byla určitě velmi zajímavá,ani se nedá s rovnávat s Padesáti odstíny šedi,protože je daleko víc realistická a člověk se tu opravdu dozví něco o BDSM,mě osobně přišel vývoj Heleny velmi zajímavý,jak se dokázala z domácí puťky,kterou se prezentovala na začátku, proměnit v nelítostnou dominu. Pokud se někdo chce dozvědět něco víc o BDSM vztazích tak rozhodně doporučuji,ale jinak je kniha až přehnaně nechutná a podruhé už bych ji nečetla.

31.03.2014 2 z 5